Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Зеленський у боротьбі зі мною як політичним опонентом використовує методи Порошенка

Заява президента України Володимира Зеленського: «Таким людям, як пан Медведчук, не дамо монополізувати наше українське телебачення» ‒ говорить про те, що глава держави має намір використовувати найбрудніші методи в боротьбі з партією «Опозиційна платформа ‒ За життя» як своїм головним політичним опонентом, що має найвищу підтримку суспільства.

Президент Зеленський, який добре обізнаний, що я не володію акціями або частками в телевізійних каналах України, а також у будь-якому іншому засобі масової інформації, використовує подібні неправдиві звинувачення як інструмент боротьби за електорат.

Мета президента і його команди очевидна ‒ отримати всю повноту влади. Мета партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», як і мільйонів українців, ‒ відновлення миру в Україні, консолідація суспільства, відновлення економіки, припинення тарифного геноциду і вбивчих реформ у медицині та освіті.

Я, як голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» ‒ єдиної реальної опозиційної політсили, розцінюю заяву президента Зеленського як помсту за мою принципову позицію, спрямовану на встановлення миру і припинення бойових дій на Сході України, повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас, звільнення утримуваних осіб.

Своєю заявою Володимир Зеленський показав, що став на бік націонал-радикалів і вчорашнього суперника, а нині ідейного натхненника і вчителя ‒ Петра Порошенка.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися