Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Масові обшуки в офісі партії ОПЗЖ і в родичів Медведчука – це спроба Зеленського фальсифікувати докази і розправитися з членами сім'ї

Влада розкручує маховик політичних репресій щодо Віктора Медведчука і партії «Опозиційна платформа – За життя». Чергові масові обшуки, проведені вдома у Віктора Медведчука, у матері його дружини – Оксани Марченко, його родичів, у помічників народних депутатів і в офісі партії «Опозиційна платформа – За життя», в якому знаходяться приймальні 12 народних депутатів від цієї політичної сили, – це свідчення прагнення влади сфальсифікувати докази для того, щоб підвести хоч якусь базу під свої надумані політично мотивовані звинувачення.

Після закриття телеканалів, введення санкцій і домашнього арешту Віктора Медведчука СБУ, ДБР і генпрокуратура протягом декількох місяців намагалися знайти хоча б якісь докази для обґрунтування позасудової розправи, яку Зе-влада влаштувала над опозиційним політиком.

Фальсифікація таких документів стала питанням виживання для влади, оскільки Віктор Медведчук звернувся до Європейського суду з прав людини, який, без сумніву, дасть найсуворішу оцінку політичним переслідуванням.

Саме тому Президент Зеленський і ті представники влади та правоохоронних органів, котрі виконують його злочинні розпорядження, йдуть на відкриту і цинічну розправу над членами сім'ї та родичами опозиціонера. Ставши на шлях узурпації влади, Зеленський ламає правоохоронну і судову системи, примушуючи виконувати свої злочинні вказівки – шукати докази існуючої тільки в його голові «дуже гучної історії» з фінансуванням ОПЗЖ. Правоохоронці обшукують не лише партійний офіс, кабінети і житла найближчих соратників, що вже стало традицією для чинної влади, а й родичів Віктора Медведчука. Для узурпації влади Зеленський вдався до розправи над членами сімей своїх політичних опонентів!

Фальсифікація доказів і фабрикація кримінальних справ стосовно Віктора Медведчука і членів партії «Опозиційна платформа – За життя» – це далеко не все, на що здатний режим Зеленського. Сьогодні у Верховній Раді знаходяться продукти законотворчості партії «Слуга народу», які дозволять владі узаконити позасудові розправи над усіма інакодумцями.

Ініціативи влади ввести в Кримінальний кодекс поняття «політико-правове рішення», а також законопроект, спрямований на заборону оскарження в суді санкцій РНБО, ведуть до узурпації влади і концентрації владних повноважень в одних руках.

Сьогодні Україна і весь світ стають свідками того, як у 25-ту річницю Конституції України Зеленський цинічно зневажає ті принципи і стандарти, які закладені в Основному Законі і які відстоював Віктор Медведчук, як автор політичної реформи 2004 року, по якій сьогодні живе країна, щоб Україна ніколи не скотилася до автократії та диктатури.

«Опозиційна платформ – За життя» вимагає негайного припинення політичних репресій і практики фальсифікації доказів проти опозиції, притягнення замовників і виконавців цього цькування до кримінальної відповідальності.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 24 червня 2021
×
Приєднатися