Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Маразм персональних санкцій Зеленського найочевидніше проявляється на побутовому рівні

Указ Президента Зеленського № 43/2021 про введення персональних санкцій проти мене є не лише кричущим випадком позасудового і антиконституційного переслідування, яке здійснюється за політичними мотивами. Це й абсолютно маразматичне рішення, яке заради однієї людини створює величезний головний біль для кожного жителя України, кожної організації.

Наведу простий приклад. Для експерименту я спробував відкрити ще одну картку до свого рахунку, який був заблокований через санкції. Я спробував оплатити зі свого рахунку товари першої необхідності, але і це виявилося неможливим. Фактично указом Президента я позбавлений права вільно розпоряджатися заробленими мною грошима, з яких сплачені всі податки і збори. Стаття 43 Конституції України говорить, що «кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується». Однак рішення Президента Зеленського позбавляє мене цього конституційного права.

Крім того, комунальні служби, органи державної влади, які надають мені послуги, не отримають передбачених законом платежів. Фактично Зеленський змушує мене не виконувати свої зобов'язання, з якими я згоден, чим зазіхає на мої честь, гідність і права, гарантовані статтею 21 Конституції України: «Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними». Подібні дії до того ж прямо заборонені статтею 68 Основного Закону: «Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей».

Причому працівники організацій, комунальних служб і органів влади, які надають мені такі послуги, опинилися в аналогічному положенні й не розуміють, чому злочинна і незаконна діяльність Зеленського стає перешкодою для того, щоб вони могли реалізовувати своє право на працю, годувати і забезпечувати себе і свої сім'ї.

Я знаю, що у Президента Зеленського не можуть навести жодних доказів своїх звинувачень на мою адресу та їм нема чого відповісти мені. Так само їм нема чого відповісти будь-кому з українців, який після введення персональних санкцій пізніше мене змушений почати жити за подвійними стандартами заради задоволення дріб'язкової помсти і політичних амбіцій Володимира Зеленського.

 

Тарас Козак,

народний депутат України,

член Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 12 лютого 2021
×
Приєднатися