Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Маніпуляції навколо нібито виключення Іллі Киви з ОПЗЖ ‒ це банальна провокація, спрямована на розкол партії

Сьогодні в інформпросторі України було розпочато чергову брехливу та брудну інформаційну кампанію, спрямовану проти партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ. Замовники цієї цинічної провокації та учасники дійства з дискредитації партії, використовуючи змонтоване маніпулятивне відео, спробували просувати абсолютно брехливу, недостовірну й юридично безграмотну тезу про нібито виключення Іллі Киви з ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ.

«До складу Політичної Ради Партії входять за посадою Співголови Партії, Голова та члени Стратегічної Ради Партії, голова Центральної контрольно-ревізійної комісії, голови регіональних організацій партії, народні депутати України, які входять до депутатської фракції Партії у Верховній Раді України поточного скликання, та інші особи, обрані З'їздом Партії», ‒ говориться у пункті 6.12 Статуту ОПЗЖ.

Згідно з пунктом 3.10 Статуту «на члена Партії за порушення Статуту та Програми Партії, партійної дисципліни, моралі та етики, невиконання рішень керівних органів первинного осередку або місцевої чи регіональної організації Партії або керівних органів Партії, завдання матеріальної шкоди Партії, спричинення своєю діяльністю шкоди репутації Партії накладаються партійні стягнення у вигляді попередження чи громадського осуду або виключення з членів Партії».

Відповідно до Статуту рішення про застосування партійного стягнення до керівної особи партії, члену керівного органу партії застосовується виключно Політичною Радою партії. Рішення про виключення із членів партії приймається двома третинами голосів членів відповідного органу.

Відповідні положення закріплені й у Положенні про членство в Політичній партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, затвердженому протоколом Стратегічної Ради партії від 23 квітня 2021 року № 6, згідно з яким рішення про виключення з партії керівної особи партії, члена керівного органу партії приймається виключно Політичною Радою партії.

Оскільки народні депутати України ‒ члени депутатської фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ є членами вищого керівного органу партії ‒ Політичної Ради партії, то будь-які стягнення до них можуть бути застосовані виключно за рішенням Політичної Ради.

Заявляємо, що дії організаторів цієї провокації, спрямованої на розкол партії, отримають належну оцінку керівництва і членів нашої політичної сили, а самі вони понесуть партійну відповідальність.

Очевидно, що ця провокація була здійснена в інтересах чинної влади, яка за допомогою фальсифікації кримінальних справ, політичних репресій, незаконного переслідування опозиції, а тепер ще й подібних брудних вкидань, не гребуючи жодними методами, намагається розправитися з ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ ‒ ЗА ЖИТТЯ як політичною силою, яка перегородила шлях до встановлення диктатури влади Зеленського в Україні.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 21 жовтня 2021
×
Приєднатися