Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Комплексом неповноцінності і запопадливістю перед західними політиками Зе-влада принижує Україну

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Зе-владу не цікавлять закони, Конституція і точка зору українського народу. Ними рухає бажання сподобатися й догодити західним політикам. Ще остаточно не підраховані голоси на президентських виборах у США, а Зе-команда вже поспішає засвідчити свою відданість нинішньому лідеру американських виборів.

Українська поліція закрила справу про можливе втручання колишнього віце-президента США Джо Байдена у діяльність генерального прокурора Віктора Шокіна. Кон'юнктура змінилася, і тепер допомагати Дональду Трампу українська влада більше не готова.

Зе-влада перетворюється на запопадливу колоніальну тимчасову адміністрацію. Догідливо приймаються до виконання бажання зовнішніх кредиторів, на вимогу іноземних політиків відкриваються і закриваються кримінальні справи. За зовнішньою вимогою ростуть тарифи, руйнується вітчизняна медицина і закриваються школи. Соросята-«управлінці» отримують мільйонні зарплати у державних компаніях, тоді як український народ живе у злиднях. З іноземними посольствами влада обговорює розпуск Конституційного Суду, передає під зовнішній контроль судову й антикорупційну систему. Зе-адміністрація позбавляє український народ шансів на мир, розвиток і нормальне життя і, по суті, передає країну під зовнішнє управління.

На сьогодні ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ залишається єдиною політичною силою, що відстоює суверенітет, права й інтереси українських громадян. Ми доб'ємося, щоб антинародний курс, надиктований зовнішніми кредиторами, був змінений. Щоб в Україні виконували українську Конституцію і Закони.

Ми повернемо країні мир і єдність!

Опубліковано: 11 листопада 2020
×
Приєднатися