Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Кадрова чехарда - показник кризи влади і хаосу в управлінні державою

Кадровий безлад у владі триває. Чергові суперечки олігархів, які наближені до влади, закінчилися перестановками в уряді. У п'ятницю, на позачерговому засіданні, Кабінет Міністрів несподівано прийняв рішення відсторонити Ольгу Буславець від виконання обов'язків Міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України. Як завжди, без пояснення причин, без повноцінного звіту про діяльність. Також без обговорення кандидатури і презентації програми на її місце призначено нового виконуючого обов'язки.

Зрозуміло, що екстрені зміни міністрів через підкилимні сутички олігархів загрожують дестабілізації у паливно-енергетичному секторі на початку опалювального сезону. Але інтересами та проблемами людей влада давно не переймається. У Зе-команді йде нескінченна боротьба між «групами впливу» за ресурси, «потоки» і контроль над підприємствами.

За півтора року президентства Зеленського в Україні так і не склалося відповідальної вертикалі влади. Більшість кадрових призначень на високі керівні посади стає результатом інтриг, політичних змов і несе високі корупційні ризики. Як в калейдоскопі змінюються прем'єри, міністри, губернатори і керівники відомств, а ситуація в країні лише погіршується. Ще вчора з помпою призначали реформаторський Кабмін Гончарука, нову команду губернаторів. Сьогодні про ці «нові обличчя» вже ніхто не пам'ятає. Був міністр і немає міністра - це новий стиль управління.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вважає, що непрозорі кадрові рішення свідчать про поглиблення кризи Зе-влади. У неї немає ані публічних цілей, ані програми дій, ані кваліфікованих і професійних кадрів. Випадковий набір людей не може управляти країною. Все на що здатна нинішня влада - це виконувати директиви зовнішніх кредиторів.

Окремі кадрові перестановки вже не допоможуть. Для протистояння епідемії, виходу країни з кризи, допомоги людям потрібне повне перезавантаження влади, зміна курсу, і робити це якнайшвидше.

Опубліковано: 21 листопада 2020
×
Приєднатися