Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Влада Зеленського корупцію не перемогла, а очолила

Народний депутат України, член Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній, виступаючи у Верховній Раді, звернувся до українського народу.

«З цієї високої трибуни я неодноразово звертався до Президента України, вимагаючи припинити тиск на опозицію та її лідера Віктора Медведчука.

Сьогодні я звертаюся до українського народу. Ви маєте знати правду, чому влада влаштовує репресії проти партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, чому тримає під арештом Віктора Медведчука, чому так звана демократична команда закрила канали антиконституційними рішеннями РНБО.

Причина одна: тільки там ви могли почути правду, а не красиві казочки від Зеленського про те, що в Україні кращі дороги, ніж у Нью-Йорку,  що ми майстри спорту в боротьбі з COVID-19, що влада Зеленського вже перемогла корупцію…

От тільки, як показав скандал "Офшор 95", влада Зеленського корупцію не перемогла. А очолила.

Я вам наведу ще кілька антирекордів України.

1 жовтня ціна газу на Українській енергетичній біржі встановила історичний рекорд. "Нафтогаз" продавав газ за ціною $1440 за тисячу кубометрів. Це вище навіть за європейські ціни.

Проте якби Зеленський скористався надбаннями перемовин, які Віктор Медведчук провів у Москві ще 2019 року, то вже два роки Україна мала би стабільний контракт та газ по $175.

Ще один приклад. Українська ГТС – одна з найбільших та потужніших у світі – ризикує перетворитися на купу металобрухту. Причина – непрофесіоналізм та геополітичні прорахунки влади. Нагадаю, понад 15 років Віктор Медведчук обстоює ідею створення  тристороннього газотранспортного консорціуму між ЄС, Україною та РФ. Це дозволило би зберегти українську ГТС та гарантувати її безперебійну роботу, а українців забезпечити дешевим газом.

Щодо боротьби з пандемією коронавірусу, то за показниками вакцинації Україна на рівні африканських країн. Замість того щоб спочатку вимолювати вакцини у світових лідерів, а потім закуповувати те, що було непотрібне іншим – Україна могла би виробляти вакцини проти COVID-19 на українських потужностях.

Могла б, якби скористалася домовленостями Віктора Медведчука. Ще восени минулого року Росія була готова безкоштовно поділитись технологією виробництва, а Україна не лише забезпечила би власних громадян, а й могла би згодом заробляти на поставках української вакцини за кордон.

Тристоронній газовий консорціум, знижки на газ, виробництво власної вакцини, План урегулювання конфлікту на Донбасі ‒ ось лише кілька ініціатив Віктора Медведчука, які вкрай потрібні Україні.

На жаль, усе те, що Медведчук, як досвідчений політик і державний діяч, розробив і запропонував владі, політичний лузер Зеленський відмовився приймати через недалекоглядність, обмеженість та нездорові амбіції.

Для Зеленського боротьба з опозицією та інакодумцями вийшла на перший план, а Україна встановила ще один антирекорд. Сьогодні ми з вами є свідками того, як Зеленський та його команда створюють нову форму правління, якої ще не знав світ.

Це президентська монархія, де Президент прагне підпорядкувати собі і уряд, і судову систему, і Верховну Раду.

Або таку форму правління ще можна назвати антиконституційною монархією, бо Зеленський живе не за Конституцією та законами України, а за поняттями "Кварталу 95"».

 

Народний депутат України,

член Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Юрій Загородній

Опубліковано: 6 жовтня 2021
×
Приєднатися