Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній про напад на виборців у Миколаєві: Нападами нас не залякати – ми командою йдемо до перемоги. Наша команда – наш виборець!

Сьогодні у Миколаєві радикально налаштовані молодчики напали на наших виборців, погрожуючи ножем, порізали агітаційні намети з символікою «Опозиційної платформи – За життя». Напади було здійснено в районі зупинок громадського транспорту «Магеллан» і «Шкільна».

Агітаційні намети «Опозиційної платформи – За життя» стали місцем відкритого діалогу не лише наших виборців і політичних опонентів, а й усіх жителів Миколаєва.

Наша політична сила виступає за встановлення миру, захист прав і об'єднання всіх громадян України. І соціологічні служби заявляють про стрімке зростання рейтингу ОПЗЖ, підтримки нашої партії жителями Миколаєва та області.

Тому, побачивши масштабність нашого політичного руху, радикали вирішили залякати наших прихильників.

Ми офіційно звертаємося до органів правопорядку: вони повинні захистити мирних миколаївців від свавілля та бандитизму, забезпечити громадський порядок і гарантувати рівні права для всіх учасників політичного процесу. Нападами нас не залякати – ми командою йдемо до перемоги. Наша команда – наш виборець!

 

Юрій Загородній,

керівник Миколаївської обласної організації

партії «Опозиційна платформа – За життя»,

народний депутат України

Опубліковано: 17 жовтня 2020
×
Приєднатися