Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Голосування Юлії Льовочкіної в ПАРЄ повністю відображає позицію нашої партії й гідне поваги

Глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько розповідає на своїй сторінці в Facebook, чому не може виключити Юлію Льовочкіну зі складу делегації за її голосування про повернення Росії до ПАРЄ, і заявляє, що її, Ясько, голосування «проти», як і аналогічне голосування інших членів делегації, «політично, юридично і морально правильне».

Позицію «проти», спрямовану на зрив діалогу з Росією, яку раніше висловлювала влада Порошенка, а сьогодні підхопила й повністю поділяє нова влада на чолі із Зеленським, можна охарактеризувати як обмежену і свідомо безперспективну.

Якщо партія «Слуга народу», її ідейні партнери з «Голосу», «Європейської солідарності», «Батьківщини» й українська влада в цілому дійсно хочуть установлення миру, у чому сьогодні є великі сумніви, то їм необхідно шукати можливості та шляхи для ведення діалогу про мир. Але стає очевидним, що вся мирна риторика цієї влади ‒ усього лише черговий обман народу на виборах. Ні про який мир нинішня влада не думає, досягати його не збирається і перетворюється на «партію війни».

Голосування проти повернення Росії до ПАРЄ не тільки створює всі умови для того, щоб влада, президент не могли ні про що домовитися з Росією, а й характеризує Україну як непослідовну, конфліктну і нездатну домовлятися державу. Отже, українська влада послідовно йде до того, що миру в Україні не буде. І миру не хоче саме вона ‒ нинішня влада.

А голосування Юлії Володимирівни Льовочкіної, яка відстоювала нашу позицію ‒ позицію миру (незважаючи на те, що залишилася на самоті, в оточенні ідейних і політичних супротивників) ‒  заслуговує на повагу і всіляку підтримку. Її позиція повністю відповідає ідеології нашої партії, яка вважає, що з Росією треба за допомогою діалогу відновлювати торговельно-економічні відносини і вирішувати питання миру на Донбасі. Така європейська площадка, як ПАРЄ, підходить для цього.

 

Віктор Медведчук,

 голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 31 січня 2020
×
Приєднатися