Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Фракції «Слуги народу», ЄС, «Удару» та «Голосу» в Київраді покрили себе ганьбою, вкотре поглумившись над пам'яттю героїв Великої Вітчизняної війни

4 листопада 2021 року Київська міська рада, цинічно порушуючи українське законодавство, ображаючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни та розпалюючи міжнаціональну ворожнечу, ухвалила рішення про перейменування 12 вулиць міста Києва. Зроблено це було заради піару, щоб догодити радикальній, націоналістичній та профашистській меншості – так званим професійним активістам, які чинять тиск на центральні та місцеві органи влади для досягнення своїх політичних та кон'юнктурних цілей.

Той факт, що Київська міська рада пішла на повідку в цієї агресивної меншості, принісши в жертву пам'ять героїв нашої землі заради політичної доцільності, викликає презирство та протест, які, ми в цьому впевнені, поділяють мільйони українців, котрі добре розуміють, що паплюження подвигу своїх предків не може бути основою державної ідеології, яку, грубо порушуючи статтю 15 Конституції України, нам намагаються нав'язати як обов'язкову.

Ухвалене Київською міською радою рішення є абсолютно непідготовленим, оскільки не оформлене відповідним чином, не містить кошторису витрат, яких потребує перейменування, повністю ігнорує позицію родичів та близьких героїв, іменами яких були названі вулиці, а головне – повноваження Київради приймати подібні рішення спливли 21 травня 2015 року. Тобто ухвалення такого рішення – це злочинне перевищення своїх повноважень.

І заради чого? Заради того, щоб перейменувати вулицю Миколу Кузнєцова, розвідника і партизана, який особисто ліквідував кількох вищих офіцерів і високопосадовців нацистської окупаційної Німеччини, на вулицю Олеся Бабія, який народився в Австро-Угорській імперії 1897 року і помер у березні 1995 року, який 1944 року з наближенням Червоної армії з населеного пункту Холми емігрував на Захід і з 1948-го до самої смерті жив у США. Невже подвиг Миколи Кузнєцова викликає такі неприємні асоціації у представників нинішньої влади? Чи Олеся Бабія вони вважають справжнім героєм та прикладом для себе?

А чим завинили тисячі киян, на честь яких названо вулицю Народного ополчення? Через похилий вік та стан здоров'я 1941 року вони не підлягали призову до діючої армії, але створювали у зоні бойових дій військові підрозділи для відсічі фашистській агресії, причому більшість із них загинули.

А перейменування вулиці Московської на вулицю Григорія Гуляницького – польського шляхтича, який з вогнем та мечем прийшов на нашу землю, – гідно стати ганебною післямовою великого твору Миколи Гоголя «Тарас Бульба».

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Київраді стала єдиною силою, яка, незважаючи на прямі погрози та образи, виступила проти цього незаконного рішення, яке розколює Україну. Депутати від нашої партії, зокрема Ігор Кириленко, Михайло Наконечний, Олександр Попов, та вся фракція загалом відстоювали пам'ять героїв, які віддали життя за свободу нашої землі від фашистських загарбників.

І з такою ж рішучістю вся наша партія виступатиме проти чергових антиконституційних, протизаконних та божевільних ідей, які озвучує вже «шпрехенфюрер», уповноважений із захисту української мови Тарас Кремінь – про перейменування населених пунктів, у назвах яких є російське коріння. Заявляємо, що вся ця активність є лише імітацією бурхливої ​​діяльності, покликаної замаскувати повну безпорадність влади у питаннях установлення миру на Донбасі, порятунку економіки, зниження тарифів та розв'язання соціально-економічних проблем громадян.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 5 листопада 2021
×
Приєднатися