Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Фашизм в Україні процвітає за повної підтримки влади

В ніч із 24 на 25 червня було скоєно підпал тренувальної бази антифашистського руху «Патріоти – За життя» у Києві, у якому саме тоді перебували люди. Це нагадує неодноразові підпали офісів інших політичних партій і громадських організацій, що здійснювалися учасниками профашистських, націонал-радикальних організацій.

Підпал, що стався цієї ночі, безсумнівно, є помстою за принципову позицію організації антифашистського руху «Патріоти – За життя», зокрема за проведену її представниками 22 червня 2021 року акцію, приурочену віроломному початку Великої Вітчизняної війни, під час якої, демонструючи неприйняття фашистської ідеології, що піднімає голову в Україні, організація «Патріоти – За життя» спалювала фашистські прапори. У ЗМІ вже з'явилася інформація про те, що поліція затримала підозрюваного в підпалі – Олександра Кривохижа, однак СБУ здійснює тиск на поліцію для того, щоб не розголошувати це затримання і відпустити підозрюваного.

Також цієї ночі націонал-радикали побили і облили зеленкою українського журналіста і громадського діяча Руслана Коцабу, зробивши це у громадському місці – на пероні залізничного вокзалу за повного потурання поліції.

За кілька годин до підпалу співробітники офісу Генерального прокурора приїхали в спортклуб, в якому тренується народний депутат України Ілля Кива, і вручили йому повістку на допит в якості свідка за статтею 436-1 КК України.

Особливе обурення цинізмом діючої влади викликає те, що це відбувається на тлі зигуючих натовпів з нацистською символікою, котрі безкарно влаштовують марші на вулицях українських міст, відкритої пропаганди фашизму і героїзації нацистських злочинців. І це при тому, що те, що відбувається здійснюється під прямим патронатом влади. А червона зірка на шапці, яку одягнув Ілля Кива, стала приводом для всієї правоохоронної системи, генеральної прокуратури і ДБР почати репресії проти лідера антифашистського руху.

Санкції за статтею 436-1 КК України передбачають покарання від 5 років позбавлення волі і демонструють, як влада має намір використовувати закон про декомунізацію для розправи з неугодними. Очевидно, що ініціювання маячних і репресивних по суті звинувачень на адресу народного депутата Іллі Киви знаходяться у хронологічному зв'язку з підпалом спортивної бази, є частиною системи залякування опозиції і свідчать про пряму координацію спецслужб, прокуратури і фашистських націонал-радикальних організацій.

Такі дії – це частина плану влади з дискредитації та проведення масштабних політичних репресій щодо «Опозиційної платформи – За життя». Перші згадки про розробку такого плану, що передбачає використання всіх інформаційних, силових і адміністративних ресурсів держави Україна для розправи з нашою партією, вперше з'явилися в ЗМІ восени 2019 року, після приходу до влади Президента Зеленського.

Кримінальне переслідування членів партії призначалося для того, щоб відвернути увагу населення від реальних проблем і від неспроможності чинної влади. Сьогодні ми бачимо, як депутати від фракції «Слуги народу» відкрито, з трибуни Верховної Ради, закликають до фізичної розправи над членами партії «Опозиційна платформа – За життя», безпосередньо пов'язуючи таку розправу з тим, що вдасться відволікти український народ від «епохи бідності» комплексним станом нашої держави, який характеризується крайнім невдоволенням громадян, безпорадністю і корупцією чинної влади на чолі з Президентом Зеленським.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що чинна влада пішла шляхом політичного терору, здійснюваного злочинним об'єднанням органів влади і профашистськими організаціями. Така система, що має на меті узурпацію влади і побудову диктатури, представляє смертельну небезпеку не лише для українського народу, а й для європейських країн і всього світу, оскільки може стати, і вже стає, розсадником правого свавілля, беззаконня і нацистських течій. Тому що за терором у відношенні однієї партії неминуче (і історія це неодноразово доводила) слідує розширення терору і беззаконня на весь народ.

«Опозиційна платформа – За життя», усвідомлюючи свою відповідальність перед народом України, буде законними і правовими методами боротися за збереження верховенства права в нашій державі, захист українських громадян. Наші діди зупинили фашизм у середині XX століття, наше завдання – зробити це на початку XXI століття

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 25 червня 2021
×
Приєднатися