Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Документи про крадіжку грошей на меморіал повинні лежати в музеї держперевороту 2014 року на почесному місці, поруч із гільзами грузинських снайперів

Правоохоронні органи України розслідують факти розкрадання 148 млн грн, виділених на будівництво меморіалу жертвам Майдану, який навіть напередодні 7-ї річниці початку подій на Майдані так і не побудований. Служба безпеки України встановила, що керівництво музею держперевороту 2014 року уклало договори на майже 150 млн грн щодо робіт із реконструкції та благоустрою об'єктів меморіального комплексу.

Однак численні «антикорупціонери» та соросята чомусь не обурені тим, що гроші, виділені державою, розкрадені. Навпаки, керівництво музею та його спільники заявляють, що це – «підступи ворогів Майдану». Ба більше, варто очікувати, що заокеанські покровителі підтримають своїх злодійкуватих підопічних в Україні, оскільки керуються принципом, що мета виправдовує засоби, і добре навчили своїх «талановитих українських учнів» ліберальної глобалістської еліти тому, що вони та їхні поплічники завжди мають рацію, а опоненти завжди винні.

У цьому легко було переконатися, дивлячись навіть не на те, як американські демократи поводяться в інших країнах, де, як вони вважають, їм дозволено все, а спостерігаючи за перебігом виборчої кампанії у Сполучених Штатах Америки.

Ось лише один характерний приклад. Округ Вейн, до якого належить місто Детройт, є найбільш густонаселеним в американському штаті Мічиган із населенням понад 1,7 млн жителів. Згідно з неофіційними даними, Джо Байден здобув тут перемогу над Дональдом Трампом із перевагою більш ніж удвічі.

Але двоє спостерігачів-республіканців з Комісії щодо контролю виборчого процесу наполягають на тому, що в окрузі була фальсифікація, тому вони відмовилися завірити результати голосування в Детройті. Вільям Хартманн і Моніка Палмер, які висловили сумнів у чесності підрахунку бюлетенів, що належать переважно чорношкірим громадам, стикнулися з погрозами, які, з огляду на спалах насильства у США під час акцій BLM, цілком реальні.

Ті ж фальсифікації, прикриті погрозами радикально налаштованої вулиці та звинуваченнями у всіх проблемах «руки Кремля», стали глобальною світовою технологією захоплення влади і розправи над інакомислячими, вибудовування корупційних схем. І якщо Сполучені Штати Америки мають повне право діяти зі своєю виборчою системою так, як диктує їм вулиця, то в Україні (і наша партія відповідально про це заявляє) таке більше не пройде, а події минулих років будуть розслідувані.

Уже сьогодні за заявою народного депутата України – члена фракції Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Рената Кузьміна Офіс генерального прокурора відкрив кримінальне провадження про державний переворот внаслідок подій на Майдані 2014 року. Розслідування доручено вести Державному бюро розслідувань. На допити викликані колишні лідери Майдану: П. Порошенко, А. Яценюк, А. Парубій, О. Турчинов та інші.

«Опозиційна платформа – За життя» очікує від Зеленського виконання його передвиборчої обіцянки, проведення об'єктивного розслідування у справі про державний переворот і пряму, цинічну крадіжку, здійснену за участі та підтримки різного роду «активістів Майдану».

Заявляємо, що документи про це розкраданні повинні зайняти ключове місце в музеї держперевороту 2014 року, поряд із гільзами грузинських снайперів як знаковими символами продажу українського суверенітету і логічного ганебного завершення цієї сторінки нашої історії.

 

 Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 20 листопада 2020
×
Приєднатися