Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Видобуток сланцевого газу в Святогорській громаді може обернутися екологічною катастрофою для всього Донбасу

Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Проект влади з видобутку сланцевого газу в селах Святогірської громади на Донеччині може завдати колосальної шкоди навколишньому середовищу і обернутися екологічною катастрофою для всього Донбасу. Це наочний приклад того, як ігнорування думки громадян може вже в найближчому майбутньому призвести до фатальних наслідків, які не можна буде компенсувати жодними економічними, а тим більше-  дуже сумнівними політичними вигодами.

Видобуток сланцевого газу веде до вкрай важких екологічних наслідків: відбувається комплексне забруднення навколишнього середовища, отруюються ґрунтові води і ґрунт, провокується зростання кількості різних захворювань. Всього одна помилка в технологічному процесі видобутку може призвести до масштабного забруднення головної водної артерії регіону - річки Сіверський Донець. Токсичні ґрунтові води можуть «подорожувати» на величезні відстані, отруюючи людей, що живуть в сотнях кілометрів від місця буріння. У підсумку - в зоні ризику може виявитися населення всього Донбасу.

Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Донеччини активно бореться проти видобутку сланцевого газу, котрий завдає колосальної шкоди навколишньому середовищу. Ми виступаємо категорично проти реалізації такого проекту на території всієї України! Замість економічної незалежності, як стверджує влада, буде завдано екологічний і економічний збиток! Ми будемо захищати людей і разом з жителями Святогірської громади не дозволимо владі влаштувати на сході країни екологічну катастрофу!

Опубліковано: 13 травня 2021
×
Приєднатися