Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Цинічний тиск посольства США з метою перешкодити боротьбі з коронавірусом в Україні – акт агресії проти Українського народу

Посольство США на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook оприлюднило повідомлення про те, що Україна не купуватиме російську вакцину від коронавірусу. Це рішення посольства США повідомили міністру охорони здоров'я України Максиму Степанову на поспіхом організованій зустрічі з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.

Це грубе й обурливе втручання у внутрішні справи України є реакцією на позицію українського міністра, який раніше в ефірі телеканалу NewsOne допустив можливість закупівлі російської вакцини, і хамським зразком зовнішнього управління США нашою країною, яке навіть не намагаються маскувати.

Цього разу зовнішнє управління продемонстровано шляхом виклику на килим міністра, який проштрафився, і яскраво ілюструє повну недієздатність Кабінету Міністрів України та всієї влади Зеленського.

Своїм втручанням Сполучені Штати Америки показали пряму зацікавленість у розвитку на території України епідемії коронавірусу, подальшому зростанні захворюваності та смертності в країні. З огляду на розгорнуту на території України мережу біолабораторій Пентагону, обвинувачених у низці спалахів інфекційних захворювань, можна говорити про системну політику Сполучених Штатів, яку неможливо сприймати інакше як створення загрози національній безпеці України й акт агресії, яка здійснюється інструментами гібридної та біологічної війни.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 17 жовтня 2020
×
Приєднатися