Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Мета кишенькової ТСК Зеленського – Коломойського – розправа над незалежними медіа і зачистка інформаційного простору

Голосування ВР за створення Тимчасової слідчої комісії з цинічно-претензійною назвою – «для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів і забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації», – комісії, яка створювалася із грубим порушенням регламентних норм і при наявності конфлікту інтересів, говорить про те, що в Україні відбувається тотальна зачистка незалежних медіа.

Переслідуючи демократичні, вільні медіа, які, незважаючи на тиск влади, продовжують озвучувати незалежну позицію, «Зе!Команда» намагається зачистити медіа-простір в інтересах підконтрольних і лояльних до неї телеканалів. Мета Зе-влади – установлення в країні медіа-діктатури в гірших традиціях «1+1».

Голова новоствореної ТСК Василевська-Смаглюк, яка до обрання народним депутатом від партії «Слуга народу» не тільки була співробітником телекомпанії «1+1», а й володіла часткою в спільному капіталі, прямо визнала, що створенням цієї комісії хоче «допомогти президентові».

Синхронність і узгодженість дій президента, який напередодні підписав закон, що заднім числом продовжує повноваження членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, з діями монокоаліціі, яка підтримала створення ручної ТСК Зеленського – Коломойського, говорить про те, що наступ на свободу слова і плюралізм думок в Україні досяг небачених масштабів.

А внесення до складу ТСК депутатів, які мають очевидний і потенційний конфлікт інтересів (О. Василевської-Смаглюк та О. Ткаченка), свідчить про те, що діяльність комісії носитиме формальний характер, тому що мета її вже зрозуміла – у потрібний момент схвалити і підтвердити все, що буде озвучено в Офісі президента.

Під виглядом так званого захисту національних інтересів України суспільству пропонують варіант пЗЕвдодемократіі, за якої для влади цілком прийнятні й обстріл телеканалів, і тиск на журналістів, і кримінальні справи проти медіа, що дозволяють собі говорити правду.

«Опозиційна платформа – За життя» закликає всі демократичні, вільні і незалежні засоби масової інформації, весь цивілізований світ, представників світових демократичних інституцій дати оцінку діям української влади і зробити все, щоб зупинити наступ на свободу слова і думки в Україні.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 18 жовтня 2019
×
Приєднатися