Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Блокування каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK на YouTube ‒ акт розправи зі свободою слова

24 квітня відеохостинг YouTube, що належить корпорації Google, заблокував мовлення каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK на території України. Громадяни інших країн, як і раніше, можуть знайомитися з відеоматеріалами, розміщеними на цих каналах, і це є незаперечним доказом того, що матеріали каналів відповідають нормам YouTube.

Це блокування ‒ розправа зі свободою слова. І здійснюєься вона на прохання української влади, адресоване її заокеанським господарям і викликане тільки однією причиною: антинародна і злочинна влада Зеленського довела країну до такої катастрофічної ситуації і в боротьбі з коронавірусом, і в питанні припинення збройного конфлікту на Донбасі, і в економіці, соціальній сфері, зовнішній політиці, що більше не може дозволити громадянам України вільний доступ до інформації, а тому запроваджує жорстку цензуру, яка встановлюється шляхом узурпації влади і позасудових розправ.

Очевидно, що, якби канали ось так заблокували на території Сполучених Штатів, це трактувалося б як посягання на свободу слова, що прямо заборонено першою поправкою до Конституції США. Коли ж йдеться про Україну, ні її владу, ні американську корпорацію абсолютно не турбує настільки незначний привід, як порушення Конституції України.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» наголошує: переслідуючи опозицію і незалежні засоби масової інформації в країні, влада діє поза межами права, вдаючись до «інформаційної інтервенції» ‒ залучення іноземних суб'єктів для політичної розправи над інакодумцями на території України. А це зрада своєї країни, зрада свого народу та знищення суверенітету України, яким влада розплачується за інформаційне кілерство.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 24 квітня 2021
×
Приєднатися