Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Бандитський напад на будинок Віктора Медведчука ‒ реакція влади і радикалів на продовження політиком боротьби за права українців

Українська влада і підконтрольні їй націонал-радикальні сили продовжують тиск на голову Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука і цькування опозиційного політика. Вчора, 13 вересня 2021 року, «професійні протестувальники» прийшли до будинку Віктора Медведчука, який перебуває під домашнім арештом через брудні та брехливі звинувачення.

Вандали, які напали на будинок Віктора Медведчука, закидали будівлю фаєрами і димовими шашками, розписували паркан образливими написами, блокували дорогу. Початок чергового витка тиску на опозиційного політика, що здійснюється «під чуйним керівництвом» Служби безпеки України, безсумнівно, пов'язаний із заявою Віктора Медведчука, в якій він говорить про те, що, незважаючи на незаконне кримінальне переслідування і політичні репресії з боку влади, продовжить боротьбу за Мир, Законність і Справедливість, за права українського народу.

«Українська влада сьогодні судить не мене, влада судить багатомільйонну "небандерівську" Україну, і судять її ті, хто робить з нашої країни "анти-Росію". Реальна Україна, її народ, інтереси, культура і економіка знищуються. Сенс існування однієї з найбільших країн Європи зводиться до того, щоб до кінця своїх днів вести антиросійську політику, хоч би якою абсурдною та антинародною ця політика була. Це злочинна політика, а тому не варто шукати правосуддя у злочинців, які наживаються на війні та злиднях народу. Я впевнений, що Україні як ніколи необхідний громадянський спротив чинній владі, яка формує тоталітарну, диктаторську державну систему», ‒ вважає Медведчук.

Політик звернувся до українців із закликом: «Якщо ви бачите, що країна гине ‒ боріться за її майбутнє, за правду і справедливість. Нашій країні потрібні Мир, Закон і Справедливість, а не війна, закони, що не працюють, і свавілля влади. Жодний заморський фахівець не покладе цьому край, тільки ми, громадяни України, здатні навести порядок у нашій країні. Ця влада довела свою нікчемність, некомпетентність і брехливість. Ми повинні створити умови, щоб ніколи подібні люди не керували нашою країною. Ми всі повинні об'єднатися для порятунку країни від цієї збанкрутілої злочинної влади! Разом ми обов'язково переможемо!»

Віктор Медведчук прокоментував напад на його будинок, сказавши: «Ні СБУ, ні націонал-радикали, ні влада загалом не зможуть нас залякати і зупинити нашу боротьбу, яку ми ведемо за припинення їхнього злочинної курсу, за дотримання Конституції і законів, за перетворення України на успішну державу».

 

Прес-служба «Опозиційної платформи ‒ За життя»

 

Опубліковано: 14 вересня 2021
×
Приєднатися