Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

«Зе-влада» готує розпродаж країни «з молотка»

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ

В інтерв'ю агентству «Bloomberg» представники Офісу Президента заявили про наміри команди Зеленського зняти мораторій на продаж української землі, розпродати державні банки і найбільші підприємства — «Укрзалізницю» і «Укрпошту». Це ясно говорить про те, що замість виконання передвиборчих обіцянок про мир і зниження тарифів «слуги народу» планують розпродаж країни «з молотка».

Такі заяви представників «Зе-команди» повністю виправдовують найгірші прогнози: вони тільки називають себе «слугами народу», але в реальності обслуговують зовнішніх кредиторів на чолі з МВФ. Вони не збираються виконувати свої передвиборчі обіцянки. У них немає мирного плану, вони не озвучують свої мирні ініціативи і не заявляють про наміри вести прямі переговори про мир. Вони не збираються знижувати комунальні тарифи і покращувати життя людей. У нової влади не було і немає плану відродження української промисловості. Вони не будуть допомагати національному товаровиробнику, українським фермерам і захищати права селян-власників земельних паїв.

«Зе-влада» вже почала відпрацьовувати зовнішнє замовлення на розпродаж українських підприємств і банків, знищення вітчизняного виробника і розпродаж сільськогосподарської землі. Це не безвідповідальність чи непрофесіоналізм — це зрада національних інтересів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ виступає проти планів бездумної приватизації системоутворюючих державних підприємств і банків. Ми категоричні противники відкриття в нинішніх умовах ринку землі, яке призведе до безконтрольної експлуатації головного природного багатства українського народу — сільськогосподарської землі. Відкриття ринку землі може відбутися тільки після загальнонаціонального референдуму. Це наша принципова позиція.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ в новому складі парламенту буде добиватися миру, припинення тарифного геноциду, покращення життя громадян і відродження національної економіки. Ми не дамо жодного голосу за закони та ініціативи, які суперечать інтересам українських громадян і національним інтересам країни. Ми будемо боротися за те, щоб Україна знову стала мирною, незалежною, розвиненою і соціально відповідальною державою.

Опубліковано: 31 липня 2019
×
Приєднатися