Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Слуги народу» в місцевих радах вчаться у Зеленського беззаконню, рейдерським захопленням і знищенню ЗМІ

Надихнувшись злочинним прикладом рейдерських захоплень власності та знищення незалежних ЗМІ, який подають Президент України Зеленський і Рада національної безпеки та оборони, представники партії «Слуга народу» в місцевих органах влади особисто здійснюють напади і розправи над журналістами та працівниками ЗМІ.

6 квітня 2021 року, приблизно о 9:30, було скоєно напад на журналістів КП ТРК «Інфо-центр» (56% статутного капіталу належить Селидівській ОТГ, яку очолює представник партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віталій Вікторович Нешин). Ця телекомпанія є однією з трьох ТБ з аналоговим сигналом, які працюють неподалік від зони ООС і мають дозвіл на мовлення в аналоговому режимі.

Не показавши жодних офіційних запитів і звернень, а також своїх посвідчень, секретар Селидівської міської ради Руслан Суков (квота «Слуги народу») і депутат Мухаметвалієва намагалися силою забрати статутну і первинну документацію КП, вдаючись до особистих образ, погроз і тиску. Внаслідок цього директора КП ТРК «Інфо-центр» Каразамфір Олену Леонідівну в передінфарктному стані швидкою доправили до лікарні.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» розцінює дії представників партії «Слуга народу», а також дії партій «Порядок» і «За майбутнє», що підтримують їхнього ставленика-«слугу», як інструмент тиску на нашу політичну силу, зокрема шляхом пресингу і переслідування членів сімей, оскільки чоловік директора телекомпанії Каразамфір Сергій Степанович є депутатом від «Опозиційної платформи ‒ За життя».

Наша партія заявляє: рейдерське і силове захоплення телеканалу ‒ це ще одне свідчення знищення свободи слова в країні, продовження Зеленським та його оточенням злочинного курсу на знищення об'єктивних телеканалів, започаткованого тоді, коли влада закрила телеканали «112 Україна», NewsOne, ZIK та стала вводити антиконституційні санкції проти українських громадян і юридичних осіб.

Ця розправа і рейдерське захоплення є наслідком повної безкарності, свавілля і правового нігілізму, які з ініціативи Президента Зеленського стають сьогодні нормою в нашій країні.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 6 квітня 2021
×
Приєднатися