Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Опозиційна платформа – За життя» вимагає негайної відставки прем'єра з фашистськими поглядами

Виступ прем'єр-міністра України Олексія Гончарука на концерті нацистської групи «Сокира Перуна», яка відкрито демонструє фашистську символіку, – це або боягузтво напередодні праворадикальних антиурядових акцій, або демонстрація прихильності прем'єра Гончарука нацистським ідеям.

У будь-якому випадку такий прем'єр країні не потрібен і має бути відправлений у відставку.

Нинішня влада Зеленського – Гончарука вже заявила, що має намір душити малий і середній бізнес новими податками, продовжувати політику тарифного геноциду, розпродати українську землю, стратегічні підприємства і обслуговувати інтереси МВФ.

Зеленський і Гончарук не здатні принести мир в Україні і своїми виступами перед фашистами, заграванням з радикалами й екстремістами роздають індульгенції на вчинення нових злочинів, таких як «справа Стерненка».

Відверто пронацістскі погляди і дії прем'єра Гончарука – сигнал про гарантії недоторканності для злочинців і нацистів-радикалів й одночасно сигнал для всіх міжнародних партнерів України, включно з МВФ, США, ЄС і фондом Сороса, про справжній зміст нинішньої української Зе-влади.

За неповагу до українського народу, який переміг фашизм у Великій Вітчизняній війні, за саботаж мирного процесу на Донбасі, демонстрацію підтримки фашистських націонал-радикальних організацій «Опозиційна платформа – За життя» вимагає негайної відставки прем'єра з фашистськими поглядами. Гончарука – у відставку!

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 14 жовтня 2019
×
Приєднатися