Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

«Опозиційна платформа – За життя»: Вимагаємо від президента зупинити політичні репресії та кримінальне свавілля радикалів

Партія «Опозиційна платформа – За життя» вимагає від новообраної влади припинити кримінально-репресивне свавілля чиновників і довести, що ми живемо у країні, де всі громадяни рівні перед законом – незалежно від їхніх політичних переконань.

Наша партія готова підтримати кадрові призначення президента України в силовому блоці за умови, що його команда візьме на себе відповідальність за відновлення монополії держави на застосування сили, установить верховенство права і правопорядок в Україні.

Те, що створена клікою Порошенка система політичних репресій, яку активно підтримують представники «партії війни» у Верховній Раді, продовжує діяти і при президенті Зеленському, – лише сумне свідчення немочі судової та правоохоронної систем України.

Партія «Опозиційна платформа – За життя» не дозволить перетворити Україну на країну, де перемогло беззаконня! Ми закликаємо главу держави і його команду дати політичну оцінку репресіям злочинного режиму Петра Порошенка, припинити практику використання владою кримінального законодавства в політичних цілях і заборонити незаконні парамілітарні формування.

Ми вимагаємо довести до кінця розслідування резонансних вбивств журналістів – Олеся Бузини та Павла Шеремета. Ми вимагаємо звільнити неправомірно затриманих в'язнів совісті, включно з директором «РІА Новини-Україна» Кирилом Вишинським, режисером-документалістом і церковним журналістом Олегом Саганом, журналістами Василем Муравицьким, Дмитром Васильцем, Євгеном Тимоніним і багатьма іншими. Ми вимагаємо припинити переслідування головного редактора «Страна.UA» Ігоря Гужви і телеведучого каналу NewsOne Руслана Коцаби.

Фабрикація справ проти опозиційних журналістів і громадських діячів, політично мотивовані арешти і затримання, цензурування державними органами матеріалів і озвучених думок, які стосуються конфлікту на Донбасі та відносин України з Російською Федерацією, про що свідчать звіти низки міжнародних правоохоронних організацій, мають бути припинені!

Ми вимагаємо негайної відставки професійно непридатного, такого, що не має юридичної освіти, генерального прокурора Луценка і публічного засудження усіх поплічників злочинного режиму Порошенка, відповідальних за той нищівний курс, який вони проводили і який був спрямований на розкол країни та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Політика переслідування інакомислячих має бути припинена! Нова влада зобов'язана перевернути цю ганебну сторінку вітчизняної історії. Час «зшивати» країну!

Опубліковано: 20 червня 2019
×
Приєднатися