Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиційна платформа – За життя» візьме участь в міжнародному Східному економічному форумі у Владивостоці

За останні п’ять років, «завдяки» політиці попередньої влади, Україна перетворилася з потужної транзитної країни в непривабливу для інвестора периферію.

Нова влада йде шляхом поглиблення економічної та політичної кризи. Зокрема, це «ручне» регулювання мита на імпорт товарів, а також виконання найрадикальніших і невигідних для України ідей вашингтонського обкому, які здійснюють зовнішнє управління нашою країною. Сьогодні до цього ще додається використання спецслужб проти «Опозиційної платформи – За життя» – єдиної парламентської сили, де є чітке бачення розвитку країни, яке вкрай відрізняється від прожектів влади. Для атаки на лідерів нашої політичної сили найближчим часом, за даними ЗМІ, Служба безпеки України, за вказівкою влади, готує провокації з метою змусити нашу політичну силу відмовитися від активних дій, спрямованих на нормалізацію українсько-російських відносин та припинення бойовий дій і встановлення миру.

Заявляємо, що спроби блокування міжнародних контактів другої за рівнем народної підтримки політичної сили суперечать інтересам України і свідчать про спробу встановлення диктатури. І все це неодмінно буде засуджено міжнародним співтовариством.

«Опозиційна платформа – За життя» буде і далі працювати на благо народу та в інтересах України. За рішенням Стратегічної ради нашої партії Голова політради Віктор Медведчук візьме участь в Східному економічному форумі, який пройде 4-6 вересня 2019 року у Владивостоці.

Всі наші сусіди – Росія, Казахстан, Білорусія, Польща беруть участь в глобальному проекті «Один пояс, один шлях». В рамках цього проекту в країнах-учасницях будуються залізниці, автомагістралі, уніфікуються митні правила і процедури, що дозволить доставляти китайські товари в ЄС за короткий термін. Що, звичайно, принесе чималу користь для економічного зростання цих країн.

Наша партія вважає дуже важливими питання транзиту газу через нашу країну, і повернення України в число успішних і надійних транзитерів товарів з країн Азії в ЄС. Ми розробляємо законопроекти для того, щоб змінити ситуацію в кращу сторону. Участь в Східному економічному форумі необхідна для того, щоб обговорити з політичною бізнес-елітою країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, яким чином зацікавити такі локомотиви світової економіки як Китай, Японія, Індія, Корея та інші. А також, щоб донести наше бачення економічного розвитку і партнерства, як другої за величиною фракції в українському парламенті.

Чинна українська влада недооцінює важливість і потенціал Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Недавній скандал, пов’язаний з підприємством «Мотор-Січ» був вкрай негативно сприйнятий не тільки Китаєм, але і багатьма іншими державами. Сьогодні позиція України на цьому напрямку потребує захисту, і, безумовно, влада, яка допускає і заохочує таку політику – не сприймається як адекватний партнер в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

У світлі цих подій, як і в низці інших випадків «Опозиційна платформа – За життя», керуючись інтересами України і спираючись на підтримку виборців, займає активну позицію в покращенні іміджу нашої країни, здійсненні необхідних кроків для розвитку економіки і підвищення добробуту наших громадян, побудові успішної країни в питаннях економіки і соціальної сфери.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 4 вересня 2019
×
Приєднатися