Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Віктор Медведчук: Влада Угорщини проявила мужність, виступивши проти зовнішнього управління з боку США та Сороса
2 грудня 2020
Цинічна спроба влади зазіхнути на незалежність Конституційного Суду, небажання виконувати такі, що набрали законної сили, його рішення, які не влаштовують Президента України Зеленського, його оточення та їхніх західних господарів, вкотре показали, що зовнішнє управління Україною з боку США та нібито незалежних організацій, які діють в їхніх інтересах і насамперед орієнтуються на міжнародного спекулянта Джорджа Сороса, продовжує посилюватися.
«Опозиційна платформа ‒ За життя» вимагає від Президента зупинити екстремізм і терор на вулицях українських міст!
2 грудня 2020
Україна обурена жахливим злочином, який було скоєно вдень на зупинці громадського транспорту в Полтаві: 16-річний представник «Нацдружин» Едуард Пятак, учень 11-го класу школи № 7, убив людину і зняв це на відео.
Порошенко і Зеленський об'єднуються у міськраді Одеси
2 грудня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ буде протистояти старій-новій банді. Наша фракція в Одеській міській раді не допустить розграбування землі, власності та бюджетних ресурсів Одеси.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає прийняття повноцінного закону про всеукраїнський та місцевий референдум
1 грудня 2020
1 грудня Україна відзначає річницю загальнонаціонального референдуму про незалежність. У цей день український народ, відповідаючи на виклики часу, заявив про свою суб'єктність, національну єдність і бажання будувати майбутнє на принципах демократії, поваги до прав людини, національного різноманіття та нейтралітету.
Зеленський продовжує ігнорувати напади на журналістів, заохочуючи насильство націонал-радикалів
30 листопада 2020
28 листопада в центрі Києва, на офіційній церемонії за участю Президента України Володимира Зеленського, на журналістку телеканалу NewsOne Віолетту Товкес у прямому ефірі було скоєно напад.
Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади Зеленського вільно діють в Україні
28 листопада 2020
Націонал-радикали з «Національного корпусу» та організації «Фрайкор» 28 листопада біля Меморіального комплексу пам'яті жертв Голодомору з битками та арматурою напали на людей, які брали участь у меморіальних заходах «Запали свічку» на території «Фельдман Екопарку». Уночі проти 28 листопада на ринку «Барабашово», що входить до концерну «АВЕК та Ко», був здійснений підпал, який повністю знищив понад 20 торгових павільйонів. Вогонь вдалося загасити лише на ранок.
Віктор Медведчук: Влада Зеленського, яка продовжує політику підтримки неонацистських угруповань, має опинитися на смітнику історії
27 листопада 2020
Незважаючи на пандемію коронавірусу та надзвичайно серйозні економічні проблеми, влада Зеленського знаходить гроші для фінансування через Міністерство молоді та спорту десятків соціально небезпечних проектів радикалів, їхніх військово-тренувальних таборів для молодих людей нібито «в ім'я патріотичного виховання, подальшого розвитку національної самосвідомості та духовності».
Заяви «Голосу» соросенят – скиглення грантових утриманок
26 листопада 2020
25 листопада 2020 року прес-служба Політичної партії «Голос» опублікувала інформацію про те, що депутат фракції «Голосу» у Верховній Раді Я. Юрчишин направив до Офісу генерального прокурора та ДБР заяву про нібито скоєне народним депутатом України Р. Кузьміним кримінальне правопорушення, яке полягає в тому, що опозиційний депутат «ініціював неправомірну кримінальну справу про визнання Революції Гідності "державним переворотом"».
Союз режиму Порошенка і Зе-влади в Одеській міській раді – зрада виборців
25 листопада 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
×
Приєднатися