Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Заклики Потураєва до розстрілу опозиції знайшли сприятливе середовище у фашистських радикалів – «Нацкорпус» увірвався до Черкаської облради
18 червня 2021
Заклики до фізичного знищення партійців «Опозиційної платформи – За життя» голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики М. Потураєва знайшли сприятливе середовище у черкаських націонал-радикалів.
Заява Потураєва розкриває справжнє ставлення Зе-влади до опозиційних політиків
17 червня 2021
Безпрецедентний і кричущий за своєю дикістю інцидент, що стався сьогодні у Верховній Раді України, наочно демонструє методи, які нинішня влада взяла на озброєння для боротьби зі своїм головним політичним противником – «Опозиційною платформою – За життя».
Влада, яка не здатна повернути Донбас і забезпечити цілісність країни, повинна піти
7 червня 2021
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯЗе-влада взяла курс на відторгнення Донбасу. Все частіше її представники дозволяють собі антидержавницькі висловлювання, які містять ознаки особливо тяжких злочинів. Зокрема, про необхідність відокремлення тимчасово непідконтрольних територій. Використовують щодо їх жителів принизливі та провокативні порівняння.
«Антиолігархічний» законопроект Зеленського суперечить міжнародному досвіду боротьби з монополіями і, по суті, це дешевий піар-хід
6 червня 2021
Законопроект Президента Зеленського, нібито спрямований проти олігархів, насправді є імітацією боротьби і медійною «димовою завісою» для створення у громадян України хибного враження щодо «наведення порядку і соціальної справедливості».
Заява політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» у зв'язку із звинуваченнями, які пролунали з боку Леоніда Кравчука
4 червня 2021
Слухняні маріонетки Зеленського закликають «випалити» «Опозиційну платформу ‒ За життя» з України. З подібною ініціативою виступив Леонід Кравчук, який заявив: «...ОПЗЖ їдуть до Москви, зустрічаються з Путіним, він дає їм настанови, вони приїжджають і будують російську Україну або Україну з російськими методами управління.
Руки геть від народної землі!
2 червня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє про повну підтримку справедливих вимог протестувальників. З самого початку ми відстоювали конституційні права українських громадян на землю, захищали надбання і майбутнє нашої країни. І зараз продовжуємо боротися за те, щоб зупинити земельну аферу.
×
Приєднатися