Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Заява Офісу Президента стосовно рішення Дарницького райсуду щодо пасквіля Кіпіані – це безпрецедентний тиск на судову владу
20 жовтня 2020
Істерична заява Офісу Президента стосовно рішення Дарницького районного суду м. Києва, який ухвалив щодо «історичного» пасквіля Кіпіані політично незаангажоване рішення та встановив, що у низці фрагментів автор книги порушив права Віктора Медведчука на повагу до гідності, честі, недоторканності ділової репутації, є не чим іншим, як тиском на судову владу.
Суд заборонив розповсюджувати пасквіль Кіпіані про Стуса із брехливою інформацією щодо Медведчука. Чергова брудна провокація провалилася
19 жовтня 2020
Дарницький районний суд м. Києва 19 жовтня 2020 року ухвалив рішення за позовом Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації.
Юрій Загородній про напад на виборців у Миколаєві: Нападами нас не залякати – ми командою йдемо до перемоги. Наша команда – наш виборець!
17 жовтня 2020
Сьогодні у Миколаєві радикально налаштовані молодчики напали на наших виборців, погрожуючи ножем, порізали агітаційні намети з символікою «Опозиційної платформи – За життя». Напади було здійснено в районі зупинок громадського транспорту «Магеллан» і «Шкільна».
Цинічний тиск посольства США з метою перешкодити боротьбі з коронавірусом в Україні – акт агресії проти Українського народу
17 жовтня 2020
Посольство США на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook оприлюднило повідомлення про те, що Україна не купуватиме російську вакцину від коронавірусу. Це рішення посольства США повідомили міністру охорони здоров'я України Максиму Степанову на поспіхом організованій зустрічі з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.
ЗВЕРНЕННЯ  глави Миколаївської обласної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрія Загороднього до керівників обласних організацій політичних партій Миколаївщини – учасників виборчого процесу
13 жовтня 2020
Зараз, менш ніж за два тижні до закінчення нинішньої виборчої кампанії, її перебіг аж ніяк не нагадує демократичне змагання різних політичних платформ, поглядів, ідеологій.
Юрій Загородній: Спроби не допустити участі нашої партії у виборах до Миколаївської міськради успішно провалилися
12 жовтня 2020
Повідомляю всім, що П'ятий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції про законність реєстрації списків «Опозиційної платформи – За життя» на виборах до Миколаївської міської ради. На цьому етапі всі спроби антинародного альянсу «Слуга Солідарності» не допустити участі нашої партії у виборах успішно провалилися.
Віктор Медведчук: Шмигаль має негайно піти у відставку і відповісти перед законом за спробу обікрасти українських пенсіонерів
12 жовтня 2020
Прем'єр-міністр Шмигаль заявив, що через 15 років Україна не зможе виплачувати громадянам пенсії, «адже у держави не буде таких ресурсів».
Борис Колесніков та його маріонетки зривають вибори у Костянтинівці, щоб не допустити перемогу кандидата від ОП-ЗЖ Олега Азарова
11 жовтня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зробить все, щоб захистити виборчий процес у Костянтинівці і відстояти можливість жителів міста обрати собі місцеву владу, яка зробить Костянтинівську громаду успішною і забезпечить достаток кожному.
×
Приєднатися