Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

ОП-ЗЖ виступає за національну рівноправність і вимагає припинити розколювати багатонаціональний український народ
22 липня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає категорично проти культурної політики влади. Вона сіє ворожнечу, розколює багатонаціональний український народ, зіштовхує інтереси різних етнічних груп. І суперечить українській Конституції, яка ставить за мету консолідувати українську націю, а також розвивати самобутність всіх національностей – і корінних народів, і національних меншин. Жодних ієрархій чи особливого ставлення. І тим більше – заборон та покарань.
Захід навчив режими Порошенко-Зеленського справжньому патріотизму
22 липня 2021
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Пріоритет ОП-ЗЖ – соціальний захист українців, а не комфорт чиновників
21 липня 2021
Відкрите звернення ОП-ЗЖ до українських пенсіонерів
Зе-влада знищує незалежність судів, використовуючи для здійснення репресій правоохоронні органи
19 липня 2021
Влада Зеленського продовжує наступ на систему правосуддя. Після безпрецедентного тиску на суддів Конституційного Суду і спроб достроково припинити їхні повноваження, з погляду саботажу рішень КСУ та підбурювання до цього ж народних депутатів України, влада запустила репресивну машину вже проти всієї судової системи України.
Факти порушення прав опозиції (оновлюється)
19 липня 2021
Факти порушення прав парламентської опозиції та нападів на депутатів, активістів та офіси/приймальні Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
Захистити свої мовні права громадяни зможуть тільки на виборах
14 липня 2021
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ
Черговою цинічною брехнею про Віктора Медведчука Данілов намагається замаскувати рейдерство у власних інтересах
11 липня 2021
Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вкотре збрехав українцям. Коментуючи відновлення повноцінної роботи автозаправних станцій, що входять до мережі «Глуско», Данілов написав на своїй сторінці у Фейсбуці: «Введені санкції відносно Медведчука діють в повному обсязі.
Спроби «Слуги народу» і групи «За майбутнє» позбутися Рената Кузьміна і перешкодити об'єктивному розслідуванню «справи вагнерівців» не пройдуть!
11 липня 2021
Участь народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Рената Кузьміна в роботі Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, що могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України і становити загрозу національній безпеці України, викликала справжню істерику серед членів фракції «Слуга народу» і депутатської групи імені Коломойського «За майбутнє».
Ганебне судилище над Віктором Медведчуком - це прямі політичні репресії влади проти опозиції
9 липня 2021
Судилище, влаштоване владою над Віктором Медведчуком, скотилося до рівня ганебного політичного спектаклю. Єдина мета цього «процесу» - вирвати з політичного життя одного з провідних представників опозиції, залякати партію, скувати сили опозиції нескінченними судовими розглядами. Чергове слухання у цій, повністю сфабрикованій «справі», показало, що у влади немає, і не може бути аргументів і доказів винуватості Віктора Медведчука. Тільки прямий політичний тиск на суд дозволяє їй продовжувати процес, продовжувати запобіжний захід і необґрунтовано обмежувати його свободу.
×
Приєднатися