Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Юрій Павленко привітав земляків з Днем молоді
27 червня 2021
Від Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і від себе особисто щиро вітаю наших старшокласників, студентів, усіх молодих земляків із прекрасним святом оптимізму, завзяття і світлих надій – Днем молоді!
Президент витирає ноги об Конституцію України і хизується цим перед народом
26 червня 2021
Конституційна криза і повна неповага до букви Основного Закону, грубе порушення основоположних прав і свобод демократичного суспільства, повне нехтування правами людини, злочини проти свободи слова і свободи особистості, гарантованих Конституцією України, посягання на основне національне багатство – землю – все це «досягнення» нинішньої української влади, яка лицемірно вітає українців з Днем Конституції.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Донеччини подала в суд на Зеленського через введення ВЦА у Слов'янську
25 червня 2021
Заява Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Фашизм в Україні процвітає за повної підтримки влади
25 червня 2021
В ніч із 24 на 25 червня було скоєно підпал тренувальної бази антифашистського руху «Патріоти – За життя» у Києві, у якому саме тоді перебували люди. Це нагадує неодноразові підпали офісів інших політичних партій і громадських організацій, що здійснювалися учасниками профашистських, націонал-радикальних організацій.
Масові обшуки в офісі партії ОПЗЖ і в родичів Медведчука – це спроба Зеленського фальсифікувати докази і розправитися з членами сім'ї
24 червня 2021
Влада розкручує маховик політичних репресій щодо Віктора Медведчука і партії «Опозиційна платформа – За життя». Чергові масові обшуки, проведені вдома у Віктора Медведчука, у матері його дружини – Оксани Марченко, його родичів, у помічників народних депутатів і в офісі партії «Опозиційна платформа – За життя», в якому знаходяться приймальні 12 народних депутатів від цієї політичної сили, – це свідчення прагнення влади сфальсифікувати докази для того, щоб підвести хоч якусь базу під свої надумані політично мотивовані звинувачення.
Суд над керівником фракції ОПЗЖ у Харківській міській раді – яскравий приклад політичних репресій і фальсифікації кримінальних справ проти опозиції
23 червня 2021
Сьогодні у Харкові відбувається суд над керівником міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя», керівником фракції партії в міській раді Харкова Андрієм Лесиком.
Пам'ятати про трагедію війни і будувати мирне демократичне майбутнє для України!
22 червня 2021
Ми вимагаємо заборони і переслідування для всіх неонацистських організацій, припинення уславлення посібників нацизму і переписування історії. Відмови від політики дискримінації за етнічною і культурною ознакою. Покарання за заклики до розстрілу опозиції. Звільнення чиновників, які, замість переговорів про мир, плодять фантазії про «табори для інтернованих». Весь український народ вимагає реальних дій для політичного врегулювання конфлікту на Донбасі і забезпечення єдності країни.
Заклики Потураєва до розстрілу опозиції знайшли сприятливе середовище у фашистських радикалів – «Нацкорпус» увірвався до Черкаської облради
18 червня 2021
Заклики до фізичного знищення партійців «Опозиційної платформи – За життя» голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики М. Потураєва знайшли сприятливе середовище у черкаських націонал-радикалів.
×
Приєднатися