Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Чергова ініціатива секретаря РНБО про перехід на латиницю ‒ ідея «космічного масштабу і космічної ж дурості»
13 вересня 2021
Секретар РНБО зробив чергову гучну заяву: потрібно відмовитися від кирилиці та перейти на латиницю.
Влада Зеленського знищує основи правової держави в Україні
10 вересня 2021
Я, народний депутат України, голова Політради опозиційної політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», Віктор Медведчук з огляду на останні рішення судів у моїй справі, змушений констатувати: в Україні немає незалежної судової влади, закон не захищає опозицію та інакодумців від свавілля влади.
Режим Зеленського відповість за незаконне кримінальне переслідування Віктора Медведчука
10 вересня 2021
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук заявив про те, що політичні репресії проти нього здійснюються за політичним замовленням і в інтересах диктаторського режиму Зеленського, а судова система, на яку влада чинить тотальний тиск, повністю втратила незалежність.
Незважаючи на всі потуги русофобів у владі, посварити український і російський народи не вийде
7 вересня 2021
Демонтаж пам'ятного знака на честь дружби Києва і Москви став черговим підтвердженням ущербності української влади, метою діяльності якої так і залишаються розпалювання міжнаціональної ворожнечі та підтасовки історичних фактів.
Зеленський, який розтоптав українську Конституцію, у Стенфорді встановив новий рекорд цинізму і брехні
3 вересня 2021
Зеленський не тільки бреше власним громадянам, а й транслює свою брехню зарубіжній науковій громадськості, не замислюючись над тим, наскільки смішно це виглядає і якої шкоди завдає іміджу нашої країни.
Продовження арешту Віктору Медведчуку - наруга над правосуддям
2 вересня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що продовження домашнього арешту Віктору Медведчуку – це наруга над правосуддям. Ми вимагаємо припинити беззаконня і наступ на демократію. Владі не вдасться зломити нас і наших лідерів. Ми продовжимо боротися за права однопартійців, всіх українських громадян у парламенті, українських і міжнародних судах. Віктор Медведчук буде повністю виправданий, а Зе-владі доведеться відповісти за своє свавілля.
Принципова позиція «Опозиційної платформи ‒ За життя» ‒ це повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас
1 вересня 2021
Влада Зеленського так звикла брехати і фальсифікувати, що перетворилася на заручницю своєї ж цинічної брехні та втратила зв'язок із реальністю і можливість об'єктивно сприймати факти.
Вимагаємо від влади негайно забезпечити стійке перемир'я на Донбасі
28 серпня 2021
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
24 серпня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вітає всіх українських громадян із знаменним святом - 30-річчям Незалежності нашої держави.
×
Приєднатися