Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Суд визнав недостовірними розтиражовані виданням «Україна молода» звинувачення на адресу Віктора Медведчука
10 липня 2019
24 червня 2019 року Солом'янський районний суд м. Києва своїм рішенням визнав недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права Віктора Медведчука, інформацію, яка міститься у статті Григорія Омельченка, що була розміщена на веб-сайті «Україна молода» в листопаді 2018 року.
«Опозиційна платформа ‒ За життя»: ми захистили право російськомовних громадян говорити російською мовою
9 липня 2019
«Опозиційна платформа ‒ За життя» домоглась скасування мораторію на використання російської мови в Житомирській області.
Володимир Зеленський об'єднався з «партією війни» і радикалами у боротьбі проти діалогу про мир
8 липня 2019
Ми впевнені, що незважаючи на протидію націоналістів і радикалів, всупереч політичному боягузтву нинішнього керівництва країни, діалог буде встановлений. Цього сьогодні хоче український народ! Після нашої перемоги на виборах ми виконаємо волю українського народу. Ми відновимо мир, повернемо людей та об'єднаємо країну. Український народ переможе!
«Опозиційна платформа ‒ За життя»: телемости ‒ це перший крок у відновленні відносин із РФ і єдиний шлях до миру
8 липня 2019
Виття представників режиму Порошенка ‒ Парубія (з БПП і «Народного фронту» ‒ партій, що вже відправлені народом на смітник історії), завивання «Голосу» Вакарчука і вереск Ляшка про неприпустимість проведення телемостів із росіянами ‒ не що інше, як прояв печерної русофобії.
Президент Зеленський так нічого і не зробив для визволення українських моряків!
4 липня 2019
Гучний скандал між президентом України і міністром закордонних справ засвідчив не лише відсутність комунікації між главою держави та зовнішньополітичним відомством, а й катастрофічну профнепридатність представників МЗС.
Заява
2 липня 2019
Беручи до уваги протиправні дії окремих кандидатів у депутати, які не є членами партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», але намагаються використати авторитет нашої партії, аби пройти у ВР...
Законопроект президента Зеленського про зниження вартості електричної енергії – це порожній передвиборчий популізм
2 липня 2019
Половинчаста пропозиція президента про перенесення запуску реформи енергоринку на рік - це прихована підтримка Зеленським ідеї підвищення тарифів у майбутньому. Її взагалі не треба було вводити!
Зеленський і його команда продовжують грабувати народ за допомогою корупційних схем «Роттердам+» і «Дюссельдорф+», а з 1 липня впровадили ще одну
1 липня 2019
1 липня в Україні стартував ринок електроенергії. «Ринок електричної енергії запустився!» ‒ пафосно відрапортував віце-прем'єр-міністр України. І привітав команду «реформаторів»: ДП «Оператор ринку», НЕК «Укренерго», «Ощадбанк», Андрія Пишного та Ігоря Насалика ‒ «з вдалим впровадженням важливої для України реформи».
×
Приєднатися