Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє про фальсифікації результатів виборів у 105-му виборчому окрузі
23 липня 2019
На сайті Центральної виборчої комісії розміщена інформація про те, що у 105-му виборчому окрузі (Луганська область) завершено підрахунок 100% голосів і встановлено переможця виборів. Ця інформація не відповідає дійсності.
Монополія на інформацію за будь-яку ціну: «Слуга народу» загрожує Медведчуку репресіями за візит до Європарламенту
19 липня 2019
Реакція глави президентської партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова на візит голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука у Страсбург, де політик, який представляє інтереси мільйонів українців, презентував мирний план нашої партії, свідчить: влада перейшла межу.
Вакарчук хоче поглибити, розширити і закріпити зовнішнє управління США в Україні
16 липня 2019
Зовнішнє управління в Україні поглибити, розширити і закріпити. Така позиція Вакарчука. Цей, вибачте на слові, політичний діяч, прагнучи вислужитися перед «вашингтонським обкомом», готовий наздогнати і перегнати «Народний фронт». На тлі русофобських ідей Вакарчука меркне навіть маккартизм по-бурбаківськи та закон про «іноземних агентів» від «народнофронтової» зграї.
Через масові порушення законодавства Харківська регіональна організація партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» звернулася в СБУ і ГУ поліції
15 липня 2019
У заявах заступника голови парторганізації повідомляється, що протягом всієї виборчої кампанії позачергових виборів до парламенту, які відбудуться 21 липня 2019 року, на Харківську регіональну організацію проводиться цілеспрямоване протизаконний тиск.
Президент Зеленський мовчить з приводу обстрілу «112 Україна», тому що цей обстріл його влаштовує
15 липня 2019
Мовчання влади, і в першу чергу президента Зеленського, щодо терористичного акту ‒ обстрілу з гранатомета телеканалу «112 Україна» ‒ є найкращим підтвердженням того, що партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» мала рацію, коли вже за кілька годин після теракту заявила: президент Зеленський і генеральний прокурор Юрій Луценко ‒ натхненники цього нападу.
Натхненниками обстрілу телеканалу «112 Україна» є президент Зеленський і генпрокурор Луценко
13 липня 2019
Обстріл будівлі телеканалу «112 Україна» з гранатомета – це акт відвертого терору та залякування.
Кримінальне провадження стосовно Т. Козака за ініціативу телеканалу NEWSONE провести телеміст ‒ це політичні репресії влади
12 липня 2019
Президент Зеленський у кращих традиціях свого попередника Порошенка використовує політичні репресії для боротьби з незалежними медіа. Так, анонсований телеканалом NEWSONE (ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ») телеміст між українцями і росіянами ‒ телеміст без політики і без політиків ‒ став приводом для порушення Генеральною прокуратурою України кримінального провадження стосовно Тараса Козака «про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України».
×
Приєднатися