Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Президент Зеленський так нічого і не зробив для визволення українських моряків!
4 липня 2019
Гучний скандал між президентом України і міністром закордонних справ засвідчив не лише відсутність комунікації між главою держави та зовнішньополітичним відомством, а й катастрофічну профнепридатність представників МЗС.
Заява
2 липня 2019
Беручи до уваги протиправні дії окремих кандидатів у депутати, які не є членами партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», але намагаються використати авторитет нашої партії, аби пройти у ВР...
Законопроект президента Зеленського про зниження вартості електричної енергії – це порожній передвиборчий популізм
2 липня 2019
Половинчаста пропозиція президента про перенесення запуску реформи енергоринку на рік - це прихована підтримка Зеленським ідеї підвищення тарифів у майбутньому. Її взагалі не треба було вводити!
Зеленський і його команда продовжують грабувати народ за допомогою корупційних схем «Роттердам+» і «Дюссельдорф+», а з 1 липня впровадили ще одну
1 липня 2019
1 липня в Україні стартував ринок електроенергії. «Ринок електричної енергії запустився!» ‒ пафосно відрапортував віце-прем'єр-міністр України. І привітав команду «реформаторів»: ДП «Оператор ринку», НЕК «Укренерго», «Ощадбанк», Андрія Пишного та Ігоря Насалика ‒ «з вдалим впровадженням важливої для України реформи».
Прес-служба Медведчука назвала фейком інформацію про купівлю «Інтера»
30 червня 2019
Прес-служба голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука назвала фейком поширення низкою ЗМІ информації про купівлю політиком телеканалу «Інтер».
«Радіо Свобода» прагне очорнити звільнення українців
28 червня 2019
«Радіо Свобода» поширює інформацію про те, що «прес-служба Медведчука не пустила в аеропорт журналістів "Радіо Свобода" на передачу полонених».
Президент Зеленський за брехнею на адресу Медведчука приховує відсутність бажання та політичної волі для звільнення українців і встановлення миру
27 червня 2019
Президент Зеленський заявив, що він не розуміє, чому «коли є країна, велика, незалежна, самостійна Україна, чому у нас повинні бути посередники» і «чому піднімається питання повернення полонених, чому піднімається питання припинення війни з його сторони тільки під вибори». Ці слова Зеленського – вкрай цинічна брехня.
Влада намагається не допустити кандидата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на вибори
26 червня 2019
Центрвиборчком під надуманим приводом відмовив Володимиру Сальдо у реєстрації кандидатом у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 182 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 року.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ виступає за продовження діалогу в рамках ПАРЄ
25 червня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ наполягає на невідкладному проведенні прямих переговорів з Донецьком, Луганськом і Москвою про мир.
Росія скасувала санкції щодо транзиту українських вантажів
25 червня 2019
24 червня 2019 року президент РФ Володимир Путін вніс зміни до норм указу про контрсанкції від 6 серпня 2014 року та від 22 жовтня 2018 року. Зокрема, у документі прописано дозвіл на транзитні перевезення територією Росію підсанкційних товарів з України.
×
Приєднатися