Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

За порушення Конституції України Порошенко, Парубій і Гройсман мають нести кримінальну відповідальність
21 червня 2019
27 травня народні депутати України В. Німченко і Н. Шуфрич ‒ представники «Опозиційної платформи ‒ За життя» ‒ направили в Генеральну прокуратуру України і Державне бюро розслідувань депутатське звернення про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформації за фактом можливого скоєння вищими посадовими особами держави ‒ президентом України Петром Порошенком, прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та головою Верховної Ради Андрієм Парубієм ‒ дій, що спрямовані на захоплення влади і мають кваліфікуючі ознаки кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 109, частиною другою статті 364 Кримінального кодексу України.
«Опозиційна платформа – За життя»: Вимагаємо від президента зупинити політичні репресії та кримінальне свавілля радикалів
20 червня 2019
Партія «Опозиційна платформа – За життя» вимагає від новообраної влади припинити кримінально-репресивне свавілля чиновників і довести, що ми живемо у країні, де всі громадяни рівні перед законом – незалежно від їхніх політичних переконань.
Нас не залякати!
14 червня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина справжня опозиція!
Вимагаємо від ЗЕленського відмовитися від «ДюЗЕльдорф+»
13 червня 2019
Представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус зробив низку заяв, які демонструють повне небажання нової влади на чолі із президентом України Володимиром Зеленським вживати заходів для зниження тарифів на житлово-комунальні послуги, і перш за все зниження вартості газу для населення. Це суперечить очікуванням українців.
Зеленський, Луценко і Грицак розіграли брудну комбінацію для злочинного тиску на опозицію
11 червня 2019
Система свавілля, замовних кримінальних справ і політичних репресій, що активно використовувалися злочинною владою Порошенка, не тільки не зруйнована з приходом президента Зеленського, а й активно ним використовується. Доказ ‒ розіграна комбінація президента України, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України.
Влада Зеленського використовує методи Порошенка для кримінального переслідування Медведчука і Бойка
10 червня 2019
Юлія Мендель, прес-секретар президента України, говорячи про голову Політради «Опозиційної платформи ‒ За життя» Віктора Медведчука і засновника цієї партії Юрія Бойка, заявила, що вони «їздили вже двічі в країну-агресор, зустрічалися там з представниками країни-агресора, а також найбільшою державною компанією, і немає ніяких абсолютно правових рішень з цього приводу».
Системна криза української економіки продовжується
10 червня 2019
Дані Держстату, зокрема щодо фінансових результатів діяльності великих і середніх підприємств України за I квартал поточного року, свідчать про те, що системна криза української економіки продовжується.
Нове зростання тарифів ЖКГ і лібертаріанські ідеологічні орієнтири нової влади
5 червня 2019
З 1 червня в Україні дано старт подальшому зростанню тарифів на житлово-комунальні послуги.
Дано старт новому грабежу громадян України ‒ прощальний подарунок Гройсмана
24 травня 2019
З 1 липня 2019 року заплановано введення ринку електроенергії.
Цинічна брехня Порошенка у Брюсселі
15 травня 2019
На заходах, що проходять у Брюсселі та присвячені 10-річчю саміту «Східного партнерства», виступив президент України П. Порошенко.
×
Приєднатися