Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Цинічна брехня і дешеві маніпуляції – методи роботи соросівських грантоїдів
12 серпня 2019
Істерична реакція «експертів» «24 каналу» та «НВ», які з люттю собаки на ланцюгу кинулися захищати соросовських грантоїдів з VoxCheck від справедливої, а головне, аргументованої критики представників партії «Опозиційна платформа – За життя», свідчить про те, що за чорною PR-кампанією проти Віктора Медведчука стоїть біржовий спекулянт Джордж Сорос.
Зеленський використовує СБУ для знищення реальної опозиції
7 серпня 2019
Президент Зеленський і його партійні висуванці отримали великий кредит довіри на президентських і парламентських виборах. Але, здобувши перемогу під гаслами миру і демократії, Зеленський повторює помилки Порошенка. Теперішня влада намагається незаконно переслідувати і репресувати опозицію, використовуючи для цього підконтрольні їй суди і правоохоронні органи.
«Опозиційна платформа ‒ За життя»: клінічний ідіотизм Супрун лікується лише радикальними методами
6 серпня 2019
Закриті або напівзруйновані ФАПи та лікарні, медперсонал, який працює на чверть ставки, тотальна відсутність медичних препаратів, необхідних для порятунку хворих, медапаратура минулого століття ‒ так виглядає «реформована» тандемом Супрун ‒ Лінчевський українська система охорони здоров'я.
Верховний комісар ОБСЄ у справах нацменшин поділяє позицію «Опозиційної платформи ‒ За життя» щодо захисту прав російськомовних громадян
6 серпня 2019
Дискримінаційна політика щодо російськомовних громадян, порушення прав національних меншин, зокрема права на освіту, нав'язування єдиних стандартів ‒ ці нововведення режиму Порошенка ‒ Парубія в гуманітарній сфері викликали осуд усього цивілізованого суспільства. Саме такий висновок можна зробити з інтерв'ю верховного комісара ОБСЄ у справах нацменшин Ламберто Заньєра «Известиям».
VoxCheck, озброївшись брехнею і дебілізмом, невдало атакував Медведчука
5 серпня 2019
VoxCheck поширює відверту брехню на адресу Віктора Медведчука. Єдина причина ‒ відпрацювання соросівськими грантоїдами політичного замовлення їхніх господарів і спроба очорнити Віктора Медведчука.
Я у своєму житті не опускав голови ні перед ким, тим паче перед таким нікчемою, як Порошенко
1 серпня 2019
Колишній президент України Порошенко у своєму інтерв'ю «Українській правді» заявив, що Медведчук при ньому «голову не міг підняти». Що стосується цієї маячні пана Порошенка, можу сказати: піднімати голову мені не було необхідності, тому що я у своєму житті її не опускав ні перед ким, а тим паче перед таким нікчемою, як Порошенко. Я принципово і послідовно відстоював і відстоюватиму свою політичну позицію, боротьба з якою стала сенсом діяльності української влади, очолюваної Порошенком.
×
Приєднатися