Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Про спробу узурпації влади у Верховній Раді України
26 серпня 2019
При формуванні структур законодавчої гілки влади, якою є Верховна Рада України, відповідно до Регламенту Верховної Ради України функціонує Підготовча депутатська група, яка на підставі Конституції та законів України надає пропозиції щодо затвердження персонального складу парламентських комітетів з урахуванням балансу розподілу політичних сил.
Закрити або знищити неугодні ЗМІ ‒ так «Зе!Команда» розуміє свободу слова
23 серпня 2019
Правове свавілля і боротьба з незалежними ЗМІ стали візитною карткою нової, так званої демократичної влади. Зачистити інформаційний простір від неугодних медіа, зацькувати журналістів і, як наслідок, знищити свободу слова в країні ‒ все те, що свого часу не встиг або не зміг зробити режим Порошенка, сьогодні успішно втілює в життя «Зе!Команда».
Влада Зеленського будує Освенцім для незалежних ЗМІ
21 серпня 2019
Президент Зеленський і його команда мають намір захопити телеканал «112 Україна». Згідно з оприлюдненою медіа інформацією, саме в Офісі президента сплановане рейдерське захоплення незалежного ЗМІ.
Звернення до громадян України відносно підтримки електронних петицій щодо відновлення авіасполучення з РФ та залізничного сполучення з Кримом
20 серпня 2019
Майже 4 роки тому – восени 2015 року ‒ одержимі антиросійською істерією представники режиму Порошенка ‒ Яценюка ухвалили рішення про припинення авіасполучення між Україною та Росією.
Закликам нардепа Висоцького «підбити» незалежні канали з ПТУРа мають дати оцінку правоохоронні органи
14 серпня 2019
Рештки «Народного фронту» ‒ політичні трупи з команди Яценюка з антирейтингами, що зашкалюють, і русофобським світоглядом ‒ стали завсідниками ток-шоу на телеканалі «Прямий». Саме зі студії цього каналу, як колись із залу ВР, вони закликають знищувати незалежні медіа.
Ігри Порошенка в "опозицію" – це маніпуляція заради парламентських посад
12 серпня 2019
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Цинічна брехня і дешеві маніпуляції – методи роботи соросівських грантоїдів
12 серпня 2019
Істерична реакція «експертів» «24 каналу» та «НВ», які з люттю собаки на ланцюгу кинулися захищати соросовських грантоїдів з VoxCheck від справедливої, а головне, аргументованої критики представників партії «Опозиційна платформа – За життя», свідчить про те, що за чорною PR-кампанією проти Віктора Медведчука стоїть біржовий спекулянт Джордж Сорос.
×
Приєднатися