Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Суд обязал ГБР начать уголовное расследование в отношении Василевской-Смаглюк
26 жовтня 2019
Шевченковский районный суд г. Киева 24 октября удовлетворил жалобу народных депутатов Украины от партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» на преступное бездействие…
Мета кишенькової ТСК Зеленського –  Коломойського – розправа над незалежними медіа і зачистка інформаційного простору
18 жовтня 2019
Голосування ВР за створення Тимчасової слідчої комісії з цинічно-претензійною назвою – «для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів і забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації», – комісії, яка створювалася із грубим порушенням регламентних норм і при наявності конфлікту інтересів, говорить про те, що в Україні відбувається тотальна зачистка незалежних медіа.
Вимагаємо зупинити злочинну атаку на українську землю!
18 жовтня 2019
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Нова брехня Зеленського стала черговим етапом розправи над незалежними каналами
17 жовтня 2019
Учора Комітет ВР з питань свободи слова відмовився підтримати пропозицію голови комітету, члена Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Нестора Шуфрича звернутися до Нацради з питань телебачення і радіомовлення, щоб відкликати позов до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу NewsOne.
Бездіяльність влади загрожує зривом опалювального сезону
17 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає невідкладно прийняти розроблені нашою фракцією законопроекти, спрямовані на зниження тарифів, забезпечення достатніх субсидій населенню та вирішення проблем заборгованості населення за житлово-комунальні послуги. В першу чергу — законопроект № 1122. Його прийняття дозволить суттєво знизити ціну газу для населення за рахунок упорядкування формули ціни на газ і ціноутворення у сфері поставок природного газу для споживачів.
Ганебний факт роздавання Зеленським повноважень заднім числом Нацраді з ТБ – верх цинізму і зловживання владою
16 жовтня 2019
Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, який передбачає запровадження процедури продовження повноважень членів Нацради після припинення їхніх повноважень Верховною Радою, а також призначення парламентом членів Нацради одночасно на всі вакантні посади.
Влада з кожним днем втрачає довіру громадян, оскільки не здатна відновити мир на Донбасі
15 жовтня 2019
Останні соцопитування свідчать: президент Зеленський і його уряд втрачають довіру та підтримку громадян через те, що не здатні відновити мир.
×
Приєднатися