Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Героїзація неонацизму і фашизму стає основою нової державної політики Зе-влади
6 листопада 2019
Установлення пам'ятної дошки офіцеру СС Дмитру Паліїву в Калуші на Івано-Франківщині ‒ це не тільки акт цинічної наруги над пам'яттю мільйонів українців, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, а й яскраве підтвердження того, що героїзація неонацизму і фашизму стає основою нової державної політики Зе- влади.
Чергова брехня президента Зеленського
4 листопада 2019
31 жовтня президент Володимир Зеленський під час спільного брифінгу безсоромно збрехав генеральному секретарю НАТО Єнсу Столтенбергу, заявивши: «...Україна виконує всі рекомендації Венеціанської комісії щодо Закону України "Про освіту". Навіть більше, 6 з 7 рекомендацій уже виконано українською стороною».
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає покарання за злочини проти журналістів і свободи слова
2 листопада 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє: злочини проти журналістів і свободи слова - це злочин проти демократії. Ми захищатиме українську демократію і домагатимемося справедливого покарання для всіх злочинців, що замахнулися на свободу слова. Ми вимагаємо вичерпного звіту правоохоронних органів про хід розслідування резонансних вбивств і нападів. В тому числі щодо обстрілу телеканалу «112 Україна».
Зеленський руками радикалів знищив пам'ятник Жукову, на який не піднялася рука у Порошенка і Саакашвілі
1 листопада 2019
31 жовтня в місті Одесі націоналісти демонтували пам'ятний знак маршалу Радянського Союзу Георгію Костянтиновичу Жукову, встановлений за адресою вул. Канатна, 87.
Курс Зеленського на отримання ПДЧ у НАТО розколює країну і ставить під загрозу реінтеграцію Донбасу
31 жовтня 2019
Нав’язливу ідею екс-президента Порошенка подати заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО сьогодні піднімає на стяги Зе-влада.
Богдан Яременко повинен піти у відставку з поста голови комітету і скласти депутатські повноваження
31 жовтня 2019
Обурливу, цинічну поведінку народного депутата від партії «Слуга народу», голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка не можна розцінити інакше як сексуальну експлуатацію жінок. Представник провладної партії продемонстрував, що не лише схвалює, а й використовує таке ганебне явище, як проституція.
Відкрите звернення народних депутатів України
31 жовтня 2019
Звертаємося до фракції «Слуга народу», керівництва парламенту, до всіх колег-парламентарів підтримати ініціативу щодо відсторонення Богдана Яременка від керівництва комітетом. Подальше перебування цього політика на посаді голови комітету буде дискредитувати весь український парламентаризм.
Партія Зеленського заблокувала незалежне розслідування Одеської трагедії 2 травня
30 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не відступить і доб'ється справедливості. Український народ обов'язково дізнається правду про ті події, а злочинці і їхні політичні покровителі будуть покарані!
«Опозиційна платформа ‒ За життя» вітає початок процесу розведення військ у Золотому
29 жовтня 2019
«Опозиційна платформа ‒ За життя» вітає початок процесу розведення військ у Золотому. Впевнені: цей крок є ключовим для розблокування процесу мирного врегулювання ситуації на Сході України.
75-та річниця визволення України від фашистських загарбників: країна перед новими викликами
28 жовтня 2019
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників, дійсно знаменна дата в історії Українського народу.
×
Приєднатися