Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Команда Зеленського продовжує розпочату Порошенком політику гоніння на єдину канонічну православну церкву
8 листопада 2019
Кожна нова заява представників української влади ‒ це просто вершина непрофесіоналізму та цинізму стосовно своїх виборців.
Відмовившись підтримати в Генасамблеї ООН резолюцію, що засуджує фашизм, Україна зрадила героїчний подвиг свого народу і Велику Перемогу
8 листопада 2019
Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН підтримав запропоновану Росією резолюцію «Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизмом та іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості».
Ухвалення Закону про продаж землі стане злочином перед народом України!
7 листопада 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зробить все, щоб не допустити прийняття закону про продаж землі без схвалення суспільства. Всіма законними методами ми будемо домагатися захисту прав українських громадян на землю.
Героїзація неонацизму і фашизму стає основою нової державної політики Зе-влади
6 листопада 2019
Установлення пам'ятної дошки офіцеру СС Дмитру Паліїву в Калуші на Івано-Франківщині ‒ це не тільки акт цинічної наруги над пам'яттю мільйонів українців, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, а й яскраве підтвердження того, що героїзація неонацизму і фашизму стає основою нової державної політики Зе- влади.
Чергова брехня президента Зеленського
4 листопада 2019
31 жовтня президент Володимир Зеленський під час спільного брифінгу безсоромно збрехав генеральному секретарю НАТО Єнсу Столтенбергу, заявивши: «...Україна виконує всі рекомендації Венеціанської комісії щодо Закону України "Про освіту". Навіть більше, 6 з 7 рекомендацій уже виконано українською стороною».
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає покарання за злочини проти журналістів і свободи слова
2 листопада 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє: злочини проти журналістів і свободи слова - це злочин проти демократії. Ми захищатиме українську демократію і домагатимемося справедливого покарання для всіх злочинців, що замахнулися на свободу слова. Ми вимагаємо вичерпного звіту правоохоронних органів про хід розслідування резонансних вбивств і нападів. В тому числі щодо обстрілу телеканалу «112 Україна».
Зеленський руками радикалів знищив пам'ятник Жукову, на який не піднялася рука у Порошенка і Саакашвілі
1 листопада 2019
31 жовтня в місті Одесі націоналісти демонтували пам'ятний знак маршалу Радянського Союзу Георгію Костянтиновичу Жукову, встановлений за адресою вул. Канатна, 87.
Курс Зеленського на отримання ПДЧ у НАТО розколює країну і ставить під загрозу реінтеграцію Донбасу
31 жовтня 2019
Нав’язливу ідею екс-президента Порошенка подати заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО сьогодні піднімає на стяги Зе-влада.
×
Приєднатися