Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Помічник Медведчука, який не зупинився на вимогу поліції, був звільнений того же дня
26 січня 2020
У зв'язку з інцидентом, що стався з помічником Віктора Медведчука на громадських засадах Клименком В'ячеславом Володимировичем, який порушив правила дорожнього руху і не виконав законні вимоги працівників поліції, повідомляємо.
Напад на офіс у Полтаві – спланована провокація з дискредитації Іллі Киви і нашої партії в цілому
25 січня 2020
У п'ятницю, 24 січня 2020 року, в Полтаві невідомі напали на приймальню партії «Опозиційна платформа – За життя».
Україні потрібні вигідні їй правила гри, а не кабальний договір про зону вільної торгівлі з ЄС
24 січня 2020
Заява Давида Арахамії, який виступив проти гармонізації українського законодавства з нормами Євросоюзу, викликала різку негативну реакцію у прихильників євроінтеграції, переконаних, що Україні й надалі слід бездумно рухатися до ЄС.
Якщо Зеленський підпише закон про середню освіту, який грубо порушує Конституцію, ми звернемося до Конституційного суду
17 січня 2020
Верховна Рада проголосувала за проект закону «Про повну загальну середню освіту». Аналіз цього акта однозначно свідчить про те, що він не вирішує завдань, поставлених перед системою освіти, не здатний зупинити деінтелектуалізацію та дебілізацію підростаючого покоління, яка триває, а процес навчання стає заручником політичних експериментів влади.
Профнепридатний Гончарук має бути відправлений у відставку
16 січня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Довгоочікуваний обмін утримуваними особами нарешті відбувся
29 грудня 2019
Обмін утримуваними особами має сприяти досягненню миру, забезпечити національне примирення та єдність країни.
З метою грабежу українського народу на вимогу МВФ і Сороса «слуги» йдуть на порушення Конституції та законодавства і прямий обман
28 грудня 2019
Аграрний комітет Верховної Ради України в турборежимі, ігноруючи затверджений 20 грудня Меморандум про взаєморозуміння, підписаний представниками всіх фракцій у парламенті, а також грубо порушуючи статтю 93 Конституції України, пункт 6 статті 16 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» та пункт 1 статті 14 Закону України «Про статус народного депутата України», більшістю голосів рекомендував прийняти законопроект про відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні та підтримав порівняльну таблицю з 4018 правками.
Земельний «Зесхематоз», або Влада відкриває «земельне казино»
27 грудня 2019
Після катастрофічного фіаско влади, яка, отримавши жорстку відсіч від партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», не змогла зробити МВФ і Соросу новорічний подарунок у вигляді відкриття ринку землі в Україні, «слуги народу» розробили «земельний схематоз».
×
Приєднатися