Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Зеленський, який розтоптав українську Конституцію, у Стенфорді встановив новий рекорд цинізму і брехні
3 вересня 2021
Зеленський не тільки бреше власним громадянам, а й транслює свою брехню зарубіжній науковій громадськості, не замислюючись над тим, наскільки смішно це виглядає і якої шкоди завдає іміджу нашої країни.
Продовження арешту Віктору Медведчуку - наруга над правосуддям
2 вересня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що продовження домашнього арешту Віктору Медведчуку – це наруга над правосуддям. Ми вимагаємо припинити беззаконня і наступ на демократію. Владі не вдасться зломити нас і наших лідерів. Ми продовжимо боротися за права однопартійців, всіх українських громадян у парламенті, українських і міжнародних судах. Віктор Медведчук буде повністю виправданий, а Зе-владі доведеться відповісти за своє свавілля.
Принципова позиція «Опозиційної платформи ‒ За життя» ‒ це повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас
1 вересня 2021
Влада Зеленського так звикла брехати і фальсифікувати, що перетворилася на заручницю своєї ж цинічної брехні та втратила зв'язок із реальністю і можливість об'єктивно сприймати факти.
Вимагаємо від влади негайно забезпечити стійке перемир'я на Донбасі
28 серпня 2021
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
24 серпня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вітає всіх українських громадян із знаменним святом - 30-річчям Незалежності нашої держави.
ОП-ЗЖ відмовляється брати участь у фарсі влади навколо великого державного герба
23 серпня 2021
Тридцятиріччя незалежності – найважливіша віха в історії української держави. Цей день український народ хотів би відзначати у мирній, демократичній та розвиненій країні. Святкувати ювілей своєї держави, яка відстоює права і свободи людини, створює надійні гарантії для її життя. Нічого із цього нинішня влада запропонувати українському народу не може. Конфлікт на Донбасі, розвалена економіка, злидні та безправ'я людей, цензура і репресії – це політика безвідповідального Зе-режиму.
На знак протесту проти дій Зе-влади ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ відмовляється від участі у позачерговому засіданні парламенту 23 серпня
22 серпня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ на знак протесту проти свавілля і диктаторських замашок влади відмовляється брати участь у позачерговому засіданні Верховної Ради України 23 серпня 2021 року.
Влада продовжує знущатися з півмільйона українців, відмовляючись провести вибори у 18 ОТГ Донбасу
21 серпня 2021
Ми вимагаємо негайно припинити встановлення диктатури в абсолютно мирних містах Донеччини, призначити і почати підготовку до виборів у 18 ОТГ Донбасу. Люди, що роками живуть у режимі військового часу, повинні обрати своїх представників до місцевої влади, які вирішуватимуть проблеми громад і відстоюватимуть їхні інтереси.
18 ОТГ Донбасу – право на вибори!
21 серпня 2021
Суд визнав незаконним скасування виборів в окремих населених пунктах Луганської та Донецької областей
×
Приєднатися