Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Нові кредити від ЄС – це злочинна торгівля суверенітетом України та вирок некомпетентній владі Зеленського
12 серпня 2020
Українська влада потай від народу продовжує торгувати незалежністю та суверенітетом країни. Відповідно до підписаного за зачиненими дверима меморандуму з ЄС будуть підвищені ціни на газ і тарифи на послуги ЖКГ для населення.
Українська демократія у небезпеці!
11 серпня 2020
Звернення ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ до країн-членів Великої сімки
Якщо влада не здатна забезпечити безпеку громадян, вона повинна піти у відставку, а не скасовувати вибори
11 серпня 2020
Центральна виборча комісія скасувала вибори у 18 об'єднаних територіальних громадах Донецької та Луганської областей, прикриваючись неможливістю забезпечити безпеку громадян.
У ніч з 8 на 9 серпня терористи замінували вхід у партійний офіс «Опозиційної платформи – За життя»
9 серпня 2020
У ніч з 8 на 9 серпня зловмисники заклали вибуховий пристрій на парковці, за декілька метрів від входу в будівлю офісу «Опозиційної платформи – За життя» у м. Києві. Представники служби безпеки партії виявили вибуховий пристрій зранку.
За спробу рейдерського захоплення телеканалу «112 Україна» Зеленський та його оточення повинні піти у відставку, а виконавці – понести кримінальну відповідальність
7 серпня 2020
Спроба рейдерського захоплення телеканалу «112 Україна», здійснена Службою безпеки України та Офісом генерального прокурора за вказівкою Президента України В. Зеленського, свідчить про те, що влада готова на будь-які, найнезаконніші й найцинічніші кроки, щоб обмежити свободу слова, розправитися з інакомисленням, забезпечити свою інформаційну монополію напередодні виборів.
×
Приєднатися