Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Я у своєму житті не опускав голови ні перед ким, тим паче перед таким нікчемою, як Порошенко
1 серпня 2019
Колишній президент України Порошенко у своєму інтерв'ю «Українській правді» заявив, що Медведчук при ньому «голову не міг підняти». Що стосується цієї маячні пана Порошенка, можу сказати: піднімати голову мені не було необхідності, тому що я у своєму житті її не опускав ні перед ким, а тим паче перед таким нікчемою, як Порошенко. Я принципово і послідовно відстоював і відстоюватиму свою політичну позицію, боротьба з якою стала сенсом діяльності української влади, очолюваної Порошенком.
Нацрада демонстративно переслідує «112 Україна» і NewsOne
1 серпня 2019
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вкотре з політичних мотивів атакує телеканали NewsOne і «112 Україна».
«Зе-влада» готує розпродаж країни «з молотка»
31 липня 2019
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ
Представники Ріната Ахметова у 105-му окрузі використовують фальсифікації, тиск і погрози
26 липня 2019
Масштабні фальсифікації, підкуп, погрози, залякування виборців у 105-му виборчому окрузі ‒ все це робиться в інтересах представниці холдингу Ріната Ахметова, що висунута партією «Опозиційний блок» і працює в київському ДТЕК.
«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє про фальсифікації результатів виборів у 105-му виборчому окрузі
23 липня 2019
На сайті Центральної виборчої комісії розміщена інформація про те, що у 105-му виборчому окрузі (Луганська область) завершено підрахунок 100% голосів і встановлено переможця виборів. Ця інформація не відповідає дійсності.
Монополія на інформацію за будь-яку ціну: «Слуга народу» загрожує Медведчуку репресіями за візит до Європарламенту
19 липня 2019
Реакція глави президентської партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова на візит голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука у Страсбург, де політик, який представляє інтереси мільйонів українців, презентував мирний план нашої партії, свідчить: влада перейшла межу.
Вакарчук хоче поглибити, розширити і закріпити зовнішнє управління США в Україні
16 липня 2019
Зовнішнє управління в Україні поглибити, розширити і закріпити. Така позиція Вакарчука. Цей, вибачте на слові, політичний діяч, прагнучи вислужитися перед «вашингтонським обкомом», готовий наздогнати і перегнати «Народний фронт». На тлі русофобських ідей Вакарчука меркне навіть маккартизм по-бурбаківськи та закон про «іноземних агентів» від «народнофронтової» зграї.
×
Приєднатися