Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Політику дискримінації російської мови очолили президент Зеленський і його міністри
7 жовтня 2019
Зеленський цинічно обдурив своїх виборців. Ще півроку тому напередодні першого туру президентських виборів кандидат у президенти Володимир Зеленський заявляв: «...Не треба тиснути російську мову».
«Опозиційна платформа – За життя»: Вимагаємо почати кримінальне розслідування за фактом втручання представника МВФ у діяльність комітету ВР
5 жовтня 2019
Народні депутати Верховної Ради України від партії «Опозиційна платформа – За життя» звернулися до Державного бюро розслідувань із депутатським зверненням про вчинення головою Комітету ВР з питань антикорупційної політики А. Красносільською та представником Міжнародного валютного фонду злочину, передбаченого частиною другою статті 344 КК України.
Віктор Медведчук: Із професійним святом, дорогі Вчителі!
4 жовтня 2019
Учитель, наставник, педагог. Це одна з найважливіших, найвідповідальніших професій, тому що в усі часи на вчителя покладалася особлива місія – формування, виховання майбутніх поколінь, а отже, і майбутнього країни.
Про небезпеку плагіату, або Чому Зеленського турбують океани, але не хвилює Донбас
1 жовтня 2019
Участь президента України Володимира Зеленського в 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН не минулася безслідно.
Відмова від роботи в ПАРЄ – черговий крок до політичної самоізоляції України
30 вересня 2019
Ми будемо домагатися відновлення повноцінної участі української делегації у роботі ПАРЄ. Якщо «Слуги народу» не в змозі організувати міжнародну роботу, як відповідальна політична сила ми готові повністю замінити їх представників в складі делегації.
Зеленський оголосив «хрестовий похід» проти незалежних телеканалів
30 вересня 2019
Переслідування з боку Зеленського, керівника його Офісу Андрія Богдана та підконтрольних їм органів влади незалежних українських телеканалів ‒ «112 Україна», NewsOne і ZIK ‒ наростає. За вказівкою Зеленського «112 Україна» вже позбавлений цифрової ліцензії, щодо NewsOne прийнято рішення про позбавлення ліцензії та справу направлено до суду, а телеканалу ZIK призначена незаконна перевірка.
Відставка Волкера – заслужена оцінка його архінепрофесійних і шкідницьких дій
28 вересня 2019
Відставка Курта Волкера – результат архінепрофесіоналізму і відвертого шкідництва спецпредставника Держдепартаменту США з питань України, який вів переговори з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.
Вказівки МВФ для «ЗЕ-влади» важливіші за інтереси українських громадян
27 вересня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від уряду у першочерговому порядку забезпечити розвиток національної економіки і провести зниження тарифів, підвищити прожитковий мінімум, зарплати і пенсії, гарантувати повне і своєчасне фінансування соціальної допомоги та повернення пільг громадянам, гарантувати доступ до якісної і безкоштовної медицини і нормальну роботу швидкої допомоги. Конституційний обов'язок влади - захищати права та інтереси народу України, а не підлещуватися перед кредиторами заради чергової подачки.
Позбавлення цифрових ліцензій – розправа влади над телеканалом «112 Україна»
26 вересня 2019
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
×
Приєднатися