Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Створення слідчої комісії на замовлення Зеленського і Коломойського – це політична розправа над телеканалами «112 Україна», NewsOne і ZIK
10 жовтня 2019
Сьогодні регламентний комітет Верховної Ради України своїм рішенням рекомендував парламенту створити тимчасову слідчу комісію «для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації».
Антикорупційні прожекти президента,  або Чи може корупціонер очолити київську владу
10 жовтня 2019
«Не укради» ‒ головна заповідь у боротьбі з корупцією. І, по суті, одна з обіцянок, закріплених у передвиборчій програмі кандидата на пост президента України Володимира Зеленського.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає знизити комунальні тарифи
9 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагатиме зниження тарифів і поліпшення життя українських громадян. Мир, демократія, соціальна держава - це головні пріоритети нашої партії.
Український народ чітко і безапеляційно говорить «ні» відкриттю ринку землі
9 жовтня 2019
Результати дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», про ставлення українців до запровадження продажу землі стали холодним душем для Зе-команди.
Вимагаємо припинити мовну дискримінацію і забезпечити Конституційне право громадян отримувати освіту рідною мовою
8 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ продовжить на всіх рівнях відстоювати демократичні цінності та конституційні права людини. Україна стане цивілізованою і правовою державою.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади жорстко припиняти розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Україні і забезпечити громадянський мир в країні
7 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ ставить собі за мету відновити громадянський діалог і забезпечити примирення в українському суспільстві. Домогтися компромісу, порозуміння, об'єднати країну і людей - досяжна мета. В Україні не повинно бути місця для ненависті, радикалізму і приниження людської гідності. Це вимога українського народу, і разом з мільйонами українських громадян ми цього доб'ємося!
Політику дискримінації російської мови очолили президент Зеленський і його міністри
7 жовтня 2019
Зеленський цинічно обдурив своїх виборців. Ще півроку тому напередодні першого туру президентських виборів кандидат у президенти Володимир Зеленський заявляв: «...Не треба тиснути російську мову».
«Опозиційна платформа – За життя»: Вимагаємо почати кримінальне розслідування за фактом втручання представника МВФ у діяльність комітету ВР
5 жовтня 2019
Народні депутати Верховної Ради України від партії «Опозиційна платформа – За життя» звернулися до Державного бюро розслідувань із депутатським зверненням про вчинення головою Комітету ВР з питань антикорупційної політики А. Красносільською та представником Міжнародного валютного фонду злочину, передбаченого частиною другою статті 344 КК України.
Віктор Медведчук: Із професійним святом, дорогі Вчителі!
4 жовтня 2019
Учитель, наставник, педагог. Це одна з найважливіших, найвідповідальніших професій, тому що в усі часи на вчителя покладалася особлива місія – формування, виховання майбутніх поколінь, а отже, і майбутнього країни.
×
Приєднатися