Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Влада Зеленського розгорнула конвеєр політичного терору щодо сімей опозиціонерів
26 вересня 2021
Влада Зеленського не гребує найогиднішими методами в боротьбі зі своїми політичними опонентами, зокрема тиснучи на рідних, близьких, нинішніх і навіть колишніх соратників тих, хто наважився виступити з жорсткою критикою чинного режиму.
Вимагаємо від влади не допустити зриву навчального процесу в Україні
22 вересня 2021
Заява учасниць Національної платформи «Жінки за Мир»
Вітаємо партію «ЄДИНА РОСІЯ» з упевненою перемогою на виборах!
21 вересня 2021
Вітаємо всіх членів партії, кандидатів від неї, які пройшли до Державної Думи Російської Федерації, керівництво та голову Всеросійської політичної партії «ЄДИНА РОСІЯ» Дмитра Медведєва з переконливою перемогою на виборах.
План трансформації України, представлений Зеленським у США, ‒ ширма для корупції та здачі національних інтересів
16 вересня 2021
З помпою презентований Президентом В. Зеленським у США План трансформації України, що містить перелік із приблизно 80 проектів на суму $277 млрд (!), джерелом фінансування яких, за досі не спростованою офіційним Києвом інформацією, мав стати державний бюджет України, є абсолютно непосильною, божевільною й утопічною ініціативою.
Слов'янськ через введення ВЦА ризикує опинитися серед найбільш депресивних міст Донеччини
16 вересня 2021
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Бандитський напад на будинок Віктора Медведчука ‒ реакція влади і радикалів на продовження політиком боротьби за права українців
14 вересня 2021
Українська влада і підконтрольні їй націонал-радикальні сили продовжують тиск на голову Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука і цькування опозиційного політика.
Чергова ініціатива секретаря РНБО про перехід на латиницю ‒ ідея «космічного масштабу і космічної ж дурості»
13 вересня 2021
Секретар РНБО зробив чергову гучну заяву: потрібно відмовитися від кирилиці та перейти на латиницю.
Влада Зеленського знищує основи правової держави в Україні
10 вересня 2021
Я, народний депутат України, голова Політради опозиційної політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», Віктор Медведчук з огляду на останні рішення судів у моїй справі, змушений констатувати: в Україні немає незалежної судової влади, закон не захищає опозицію та інакодумців від свавілля влади.
Режим Зеленського відповість за незаконне кримінальне переслідування Віктора Медведчука
10 вересня 2021
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук заявив про те, що політичні репресії проти нього здійснюються за політичним замовленням і в інтересах диктаторського режиму Зеленського, а судова система, на яку влада чинить тотальний тиск, повністю втратила незалежність.
Незважаючи на всі потуги русофобів у владі, посварити український і російський народи не вийде
7 вересня 2021
Демонтаж пам'ятного знака на честь дружби Києва і Москви став черговим підтвердженням ущербності української влади, метою діяльності якої так і залишаються розпалювання міжнаціональної ворожнечі та підтасовки історичних фактів.
×
Приєднатися