Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Влада повинна зупинити ура-патріотичний реванш
12 березня 2020
Шабаш ура-патріотів на презентації «Національної платформи примирення та єдності», яку проводив радник секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу Сергій Сивохо, говорить про те, що ані про примирення, ані про єдність націоналістичні сили не хочуть навіть чути.
ОПЗЖ вимагає від влади комплексних заходів щодо захисту громадян та економіки від пандемії коронавірусу
12 березня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити брехати людям і сконцентруватися на прийнятті рішень, необхідних для забезпечення безпеки громадян, їхнього соціального захисту та порятунку національної економіки від катастрофічних наслідків пандемії.
В Верховной Раде должен быть объявлен карантин!
12 березня 2020
В связи с объявлением Всемирной организацией здравоохранения пандемии коронавируса COVID-19 в мире и решением властей о введении карантина в Украине и в городе Киев фракция партии…
Вимагаємо притягнення до відповідальності посадових осіб ВР за спроби зірвати мирні переговори парламентаріїв України, Росії, Німеччини та Франції
12 березня 2020
11 березня 2020 року прес-служба апарату Верховної Ради України поширила адресоване представникам ЗМІ завідомо неправдиве, необ'єктивне повідомлення, яке принижує честь і гідність народних депутатів України в очах європейських парламентаріїв...
Ми подали до ВР проект закону «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою» для реалізації конституційного принципу «Країною керуєш ти!»
6 березня 2020
Депутати «Опозиційної платформи – За життя» зареєстрували у Верховній Раді проект закону «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою», який покликаний створити механізм ініціювання та проведення таких референдумів.
Ми не дамо перетворити розслідування одеської трагедії на фарс
4 березня 2020
3 березня депутати Одеської обласної ради з ініціативи голови Одеської ОДА Максима Куцого ухвалили рішення зняти з порядку денного питання про встановлення пам'ятника загиблим 2 травня 2014 року.
Віктор Медведчук: Заява Пристайка про відмову відзначати 9 Травня принизлива для всіх, хто шанує пам'ять про Велику Перемогу
4 березня 2020
Слова глави МЗС України Вадима Пристайка про те, що ми не відзначатимемо 9 Травня, не лише принижують ветеранів і тих, хто шанує перемогу над фашизмом, а й підривають авторитет країни на міжнародній арені.
ОБСЄ вимагає від української влади виконання міжнародних стандартів у галузі свободи слова
4 березня 2020
Українська влада, яка руками міністра культури Володимира Бородянського та голови Комітету ВР з питань інформаційної та гуманітарної політики Олександра Ткаченка продавлює прийняття проекту закону «Про медіа», дістала чергового політичного ляпаса.
«Опозиційна платформа ‒ За життя» подала до Ради проект постанови про відзначення Дня Перемоги
3 березня 2020
Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» зареєструвала у Верховній Раді України проект постанови «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941‒1945 років».
×
Приєднатися