Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Влада повинна понести відповідальність за повний провал у боротьбі з епідемією коронавіруса
19 жовтня 2021
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Відповідь Президенту Зеленському щодо мого громадянства та «унікальної» ідеї обміну
17 жовтня 2021
У мене не було і немає іншого громадянства, крім українського. Я ‒ громадянин України і буду їм, незважаючи на незаконний, злочинний тиск, який здійснюється сьогодні на мене владою.
Спроба влади за сфальсифікованим звинуваченням заховати Віктора Медведчука за ґрати – провалилася
13 жовтня 2021
Ввлада понесла до суду чергову порцію своїх маячних, бездоказових і брехливих звинувачень на адресу Віктора Медведчука. У цієї повністю сфальсифікованої та на швидку руку сфабрикованої "справи" була одна мета – будь-якою ціною кинути за ґрати главу Політради провідної опозиційної партії. Але абсурдність і фальш звинувачень була настільки очевидною, що суд відмовив вимозі прокурорів посилити запобіжний захід для Віктора Медведчука.
Влада демонстративно нахабно і цинічно продовжує незаконні репресії щодо Віктора Медведчука
11 жовтня 2021
Контужена численними скандалами влада Зеленського намагається за всяку ціну змусити забути про таємні, а тепер такі, що стали явними, офшори Президента і приховати власні злочини, відволікаючи увагу громадян ‒ активно фабрикуючи кримінальні справи щодо голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука.
За черговими репресіями проти Віктора Медведчука влада ховає свої офшорні скандали і бездарність
8 жовтня 2021
Незаконна і невдала спроба вручити нову підозру голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, народному депутату України Віктору Медведчуку продемонструвала, що влада продовжує взятий нею злочинний курс на фальсифікацію кримінальних справ, розправу над політичними противниками, встановлення абсолютної диктатури Зеленського та його найближчого оточення.
Юрій Загородній: Влада Зеленського корупцію не перемогла, а очолила
6 жовтня 2021
Народний депутат України, член Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній, виступаючи у Верховній Раді, звернувся до українського народу.
Відмова від прямих поставок газу в Україну ‒ зрада національних інтересів своїх громадян
5 жовтня 2021
Чергова відмова офіційного Києва від переговорів про прямі поставки російського газу в Україну ‒ це злочин проти власних громадян.
Влада Зеленського розгорнула конвеєр політичного терору щодо сімей опозиціонерів
26 вересня 2021
Влада Зеленського не гребує найогиднішими методами в боротьбі зі своїми політичними опонентами, зокрема тиснучи на рідних, близьких, нинішніх і навіть колишніх соратників тих, хто наважився виступити з жорсткою критикою чинного режиму.
Вимагаємо від влади не допустити зриву навчального процесу в Україні
22 вересня 2021
Заява учасниць Національної платформи «Жінки за Мир»
×
Приєднатися