Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Неонацисти за сприяння поліції атакували офіс «Опозиційної платформи – За життя»
23 травня 2020
23 травня фашиствуючі молодики вчергове здійснили напад на офіс партії «Опозиційна платформа – За життя».
Віктор Медведчук: Україна повинна покінчити із зовнішнім управлінням США
22 травня 2020
Оприлюднені записи розмов Джо Байдена і Петра Порошенка стали черговим доказом того, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням Сполучених Штатів.
Задоволення зовнішніх кредиторів стало пріоритетом фінансової політики влади
21 травня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає негайно припинити політику плазування перед кредиторами. В умовах епідемії і кризи держава повинна піклуватися про підтримку вітчизняної економіки, українських підприємців та українських сімей, а не гарантувати прибуток фінансовим спекулянтам.
Головний підсумок року президентства Зеленського - обман виборців
20 травня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Віктор Медведчук: Земельний дерибан Зе-влади – від бліцкригу до повзучого поглинання
18 травня 2020
Найприкметнішою рисою нинішнього владного конгломерату в Україні (президент, Кабінет міністрів, правляча коаліція у Верховній Раді – монобільшість і «Європейська солідарність» та «Голос», що приєдналися до неї) є маніакальне прагнення швидкими темпами забезпечити переділ найбільшого багатства Українського народу – земель сільськогосподарського призначення.
Нова санкційна політика влади говорить про те, що на зміну режиму Порошенка прийшов режим Зеленського
16 травня 2020
Повний список юридичних осіб, які потрапили під дію підписаного президентом України Володимиром Зеленським указу щодо введення в дію рішення РНБО «Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», говорить про те, що на зміну режиму Порошенка прийшов режим Зеленського. Безпринципний, цинічний, маніпулятивний і відверто антинародний режим, який запустив на повну потужність пропагандистсько-репресивну машину печерної русофобії та ура-патріотичного радикалізму.
Тільки широкий діалог і прагнення до мирного співіснування зроблять Україну дійсно цивілізованою державою
16 травня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ рішуче виступає за повернення до миру, діалогу і терпимості. Ми вимагаємо організувати повноцінний переговорний процес з Донецьком і Луганськом, узгодити і прийняти закони, передбачені Мінськими угодами.
Віктор Медведчук: Заборона російських соцмереж – інструмент влади, який використовується для розпалювання печерної русофобії
15 травня 2020
14 травня президент України Зеленський підписав указ про блокування низки інтернет-сайтів, зокрема «Вконтакте», «Одноклассники», а також ресурсів «Яндекс» і «Мейл.ру».
Відмова Верховної Ради підтримати Звернення щодо закінчення Другої світової війни – це перемога сил, які захищають історичну пам'ять
14 травня 2020
13 травня на позачерговій сесії Верховної Ради України наші парламентарії відмовилися підтримати тенденційне звернення, що підмінює вшанування подвигу супротивників фашистської коаліції популістськими нападками на адресу Російської Федерації.
×
Приєднатися