Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

За антиконституційні заклики до обмеження свободи слова Василевська-Смаглюк повинна скласти депутатський мандат
29 листопада 2019
Безпрецедентно цинічна і відверто антиконституційна заява народного депутата від фракції «Слуга народу» Ольги Василевської-Смаглюк про те, що «в країні настільки сильна свобода слова, що її час уже трошки приглушити», а також її заклики «з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову» повністю відображають суть інформаційної політики президента Зеленського щодо свободи слова.
Княжицький програв Медведчуку суд у справі про захист честі та гідності
28 листопада 2019
26 листопада 2019 року Оболонський районний суд м. Києва, розглянувши цивільну справу за позовом Миколи Княжицького до Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації, ухвалив рішення залишити вимоги позивача без задоволення.
Ткаченко вирішив використати парламентську ТСК, щоб розправитися з конкурентами
26 листопада 2019
Сьогодні вчергове було зірвано засідання тимчасової слідчої комісії з перевірки каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK – не було кворуму.
Суд зобов'язав ГПУ почати кримінальне розслідування проти Андрія Садового за його заклики до вчинення злочинних дій щодо Медведчука
26 листопада 2019
21 листопада Печерський районний суд м. Києва, розглянувши заяву народного депутата України щодо бездіяльності посадових осіб Генеральної прокуратури України з приводу невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, ухвалив рішення зобов'язати ГПУ почати розслідування кримінального злочину.
За фактом незаконних дій керівництва та співробітників СБУ щодо нардепів від ОПЗЖ розпочато кримінальне розслідування
22 листопада 2019
Державне бюро розслідувань внесло до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних злочинів керівництвом і співробітниками Служби безпеки України.
Внесений ОПЗЖ законопроект № 2444 дозволить скасувати податки та збори для громадян з мінімальними фіксованими доходами
21 листопада 2019
До уваги окремих колумністів з порталів UBR, AUTO.RIA, GOLOS та, як виявилось, за сумісництвом системних порушників Правил дорожнього руху!
Щоб гідно жити в Україні, треба змінювати державну політику
21 листопада 2019
Державну політику необхідно змінювати - це факт. Це може зробити тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ. Для цього у нас є готові проекти рішень. Є необхідний кадровий потенціал і політична воля захистити інтереси українських громадян. Ми повернемо Україні мир, гідність і надію на майбутнє!
ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИЗНЬ требует восстановить выплаты из…
20 листопада 2019
ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИЗНЬ требует от «правительства технократов» навести порядок в работе ведомств и прекратить прятаться за нелепыми объяснениями. Социальные выплаты из…
Зеленський використовує СБУ для цинічної фальсифікації підтвердження своїх брехливих звинувачень
20 листопада 2019
Низка ЗМІ повідомляє нові факти, пов'язані з незаконними оперативно-слідчими заходами щодо народних депутатів від партії «Опозиційна платформа – За життя». Опублікована інформація свідчить про те, що влада використовує Службу безпеки України для політичного розшуку, переслідуючи народних депутатів з політичних мотивів, здійснюючи у такий спосіб моральний терор.
Ренат Кузьмін вимагає від генпрокурора почати розслідування кримінальних злочинів керівництва СБУ через перешкоджання діяльності партії
16 листопада 2019
Народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін звернувся до Генерального прокурора України Рябошапки Р. Г. із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності керівництва Служби безпеки України через незаконне втручання в діяльність народних депутатів. Ренат Кузьмін вимагає внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних злочинів, передбачених статтями 14, 170, 182, 344, 356, 365, 371 КК України.
×
Приєднатися