Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Віктор Медведчук: Безглузда заява Ляшка вкотре змушує сумніватися в адекватності української влади
3 січня 2021
Заява головного санітарного лікаря України, точніше «непорозуміння від медицини» Ляшко про те, що Україна не реєструватиме «Супутник V», оскільки в МОЗ планують використовувати лише ті вакцини, які пройшли третю фазу клінічних випробувань, – це маразматична балаканина, яка не має нічого спільного ні з медициною, ні з інтересами українських громадян.
«Біолік» подав на реєстрацію в Україні вакцину «Супутник V» для її виробництва та вакцинації українських громадян
1 січня 2021
30 грудня 2020 року харківська компанія «Біолік», яка є одним з лідерів фармацевтичної промисловості України і має достатні виробничі потужності та кваліфікований персонал для виробництва вакцини від COVID-19, звернулася до Міністерства охорони здоров'я України та Державного експертного центру МОЗ із заявою про державну реєстрацію медичного препарату – вакцини від коронавірусу «Супутник V» для забезпечення вакцинації нею українських громадян.
У діях Президента Зеленського є всі підстави для процедури імпічменту
30 грудня 2020
Президент України Володимир Зеленський, на якого покладено обов'язки гаранта дотримання Конституції України, вкотре порушив норми Основного Закону.
«Кредитна наркоманія» влади створює ризики для української економіки та громадян
29 грудня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає негайно переглянути бюджет на наступний рік. Жорстко урізати всі витрати на утримання влади, скоротити фінансування силовиків і чиновників, почати переговори про реструктуризацію зовнішньої заборгованості. Щоб запобігти сповзанню України до банкрутства і національної катастрофи, уряд «кредитних наркоманів» має бути відправлено у відставку. Україні потрібна влада, яка забезпечить зростання економіки, грамотне управління державними активами, збільшення доходів громадян і наповнить бюджет.
Депутаты от ОПЗЖ на местах требуют от правительства обеспечить украинцев…
28 грудня 2020
По инициативе партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» депутаты Николаевского областного совета направили в Кабинет Министров Украины обращение относительно обеспечения…
Влада Зеленського, використовуючи схеми Порошенка, злочинно встановила рекордні ціни на газ і тепло для населення
28 грудня 2020
Під час опалювального сезону 2020‒2021 років громадяни України повною мірою відчують увесь непрофесіоналізм і злочинні дії нинішньої Зе-команди ‒ за своїми комунальними платежами.
Черговий прожект Міністерства інфраструктури замість реальної роботи
26 грудня 2020
Напередодні Нового року уряд вирішив «порадувати» українців. Як заявив міністр інфраструктури Криклій, досягнуто домовленість з головою Світового банку в Україні Арупом Банерджі про кредитування нового «мегапроекту» з розвитку транспортної системи України в залізничному, авіаційному та автодорожньому секторах.
Рейдерський переворот в Запорізькій обласній раді буде зупинений у судах
24 грудня 2020
Минулого тижня більшість депутатів Запорізької обласної ради обрали Віталія Толочека своїм Головою і затвердили його заступників. Однак такий прояв демократії та місцевого самоврядування не сподобався владі. Тому до візиту Зеленського в Запоріжжі його васали вирішили організувати подарунок - здійснити рейдерський переворот в облраді.
×
Приєднатися