Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Віктор Медведчук: Санкції України щодо Китаю – негативний сигнал інвесторам, який сприяє подальшому бурхливому відпливу капіталу з країни
29 січня 2021
Влада в Україні вже не створює навіть видимості незалежності від зовнішнього управління Сполучених Штатів Америки.
Влада намагається викреслити з пам'яті українців подвиг народу у Великій Вітчизняній війні
29 січня 2021
Влада не полишає спроб нівелювати подвиг Українського народу під час Великої Вітчизняної війни. Кабінет Міністрів схвалив розроблений Мінветеранів проект указу Президента «Про внесення змін до Положення про Державний Протокол та Церемоніал України», вилучивши з програми державного візиту церемонію покладання главами іноземних держав вінка до Могили Невідомого Солдата в Києві.
Влада Зеленського цілеспрямовано знищує свободу слова в Україні
29 січня 2021
Попередження і штраф, накладений Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення на телеканал «112 Україна» під цілком надуманим приводом, – це свідчення того, що влада продовжує війну проти непідконтрольних ЗМІ, прагнучи знищити свободу слова і ліквідувати політичних опонентів.
Заява Черкаської регіональної організації  партії «Опозиційна платформа – За життя»
28 січня 2021
Першочерговим стратегічним завданням партії «Опозиційна платформа – За життя» є обстоювання конституційно визначених прав громадян України, захист життя, здоров'я, честі та гідності людини.
Швондери від Зе-влади геноцидом проти російськомовних співгромадян знищують Україну
26 січня 2021
Мовний геноцид, котрий спровокований статтею 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», що набрала чинності 16 січня 2020 року, і всіляко підігрівається чинною владою, набирає обертів.
Брехлива команда Зеленського, Шмигаля, Степанова, Ляшка, Радуцького і тих, що долучилися до них, повинна понести відповідальність за саботаж вакцинації в Україні
21 січня 2021
Канцлер Німеччини Ангела Меркель запропонувала підтримку німецького регулятора в профільному європейському агентстві для схвалення вакцини «Супутник V» в Європі. Це означає, що російська вакцина широко використовуватиметься для вакцинації громадян ЄС.
Віктор Медведчук звернувся до голови СБУ Баканова із проханням посприяти у звільненні українських громадян, які перебувають в ОРДЛО
21 січня 2021
Народний депутат України, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук звернувся до голови Служби безпеки України Івана Баканова. Віктор Медведчук повідомив, що готовий організувати повернення громадян України додому, до їхніх сімей, на підконтрольну Україні територію.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити політично вмотивоване переслідування суддів Конституційного Суду
15 січня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити політично вмотивоване переслідування Голови Конституційного Суду і тиск на суддів. Ми вимагаємо, щоб гарант поважав Конституцію і керувався законами Української держави, а не своїми персональними амбіціями і вказівками «радників» з-за кордону.
Зеленський і «слуги» слідом за Порошенком знищують права російськомовних громадян
15 січня 2021
В Україні набирає обертів черговий виток русофобської істерії. 16 січня 2021 року починає діяти норма Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка вимагає обслуговувати відвідувачів українською мовою. І армія в'ятровичів-кременів-фаріонів уже завмерла на низькому старті – готова цькувати персонал сфери обслуговування всієї країни, а також лікарів, аптекарів, службовців і фахівців усіх профілів за використання російської мови на робочому місці.
×
Приєднатися