Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Вимагаємо встановити не лише виконавців, а й замовників підпалу офісу партії в Полтаві
11 лютого 2020
Спроба підпалу приймальні «Опозиційної платформи ‒ За життя» ‒ не перша спроба нападу на офіс нашої партії в Полтаві. Цього разу завдяки діям співробітників партійної організації вдалося затримати одного з нападників.
Продовження водної блокади Криму - порушення природних прав людини та удар по перспективах возз'єднання країни
7 лютого 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади переглянути свою політику щодо Криму і Донбасу. Виконувати норми міжнародного права і відмовитися від політики водних і економічних блокад. Припинити загравання з націоналістами, партією війни і стати на шлях діалогу, компромісу й поваги прав людини. Тільки ця дорога приведе Україну до миру і єдності.
Злочинні дії керівництва СБУ з фальсифікації кримінальних справ проти Віктора Медведчука погано закінчаться для влади
31 січня 2020
«Дуже гучна історія», яку обіцяв Зеленський у своєму постановочному інтерв'ю на 100 днів президентства, щодо Віктора Медведчука та його партії дійсно виявилася дуже гучною. 31 січня українські ЗМІ оприлюднили запис розмови, під час якої глава СБУ Баканов обговорює фальсифікацію кримінальної справи проти Віктора Медведчука із главою ДБР Трубою.
Голосування Юлії Льовочкіної в ПАРЄ повністю відображає позицію нашої партії й гідне поваги
31 січня 2020
Глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько розповідає на своїй сторінці в Facebook, чому не може виключити Юлію Льовочкіну зі складу делегації за її голосування про повернення Росії до ПАРЄ, і заявляє, що її, Ясько, голосування «проти», як і аналогічне голосування інших членів делегації, «політично, юридично і морально правильне».
Націоналісти в Харкові труїли газом і били учасників мирного мітингу на захист права дітей навчатися російською мовою
27 січня 2020
27 сiчня «Опозиційна платформа ‒ За життя» проводила біля стін Харківської обласної державної адміністрації мітинг на підтримку російської мови, її захисту та розвитку, виступаючи проти прийнятого Верховною Радою дискримінаційного закону «Про повну загальну середню освіту».
Звернення учасників громадських слухань за результатами обговорення прийнятого Закону України «Про повну загальну середню освіту»
27 січня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від Президента України Володимира Зеленського згадати про свої обов'язки гаранта Конституції, передвиборчі обіцянки, які він дав людям, і міжнародно-правові зобов'язання Української держави. Президент повинен скористатися правом вето щодо Закону «Про повну загальну середню освіту».
Помічник Медведчука, який не зупинився на вимогу поліції, був звільнений того же дня
26 січня 2020
У зв'язку з інцидентом, що стався з помічником Віктора Медведчука на громадських засадах Клименком В'ячеславом Володимировичем, який порушив правила дорожнього руху і не виконав законні вимоги працівників поліції, повідомляємо.
Напад на офіс у Полтаві – спланована провокація з дискредитації Іллі Киви і нашої партії в цілому
25 січня 2020
У п'ятницю, 24 січня 2020 року, в Полтаві невідомі напали на приймальню партії «Опозиційна платформа – За життя».
Україні потрібні вигідні їй правила гри, а не кабальний договір про зону вільної торгівлі з ЄС
24 січня 2020
Заява Давида Арахамії, який виступив проти гармонізації українського законодавства з нормами Євросоюзу, викликала різку негативну реакцію у прихильників євроінтеграції, переконаних, що Україні й надалі слід бездумно рухатися до ЄС.
×
Приєднатися