Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Фракції «Слуги народу», ЄС, «Удару» та «Голосу» в Київраді покрили себе ганьбою, вкотре поглумившись над пам'яттю героїв Великої Вітчизняної війни
5 листопада 2021
4 листопада 2021 року Київська міська рада, цинічно порушуючи українське законодавство, ображаючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни та розпалюючи міжнаціональну ворожнечу, ухвалила рішення про перейменування 12 вулиць міста Києва.
Україна – ЄС: співпраця, яка так і не стала ні взаємовигідною, ні рівноправною
5 листопада 2021
Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку визнав: економічна частина Угоди про асоціацію України та ЄС невигідна для української сторони і за час дії зони вільної торгівлі з ЄС Україна так і не змогла компенсувати збитки від втрати російського ринку.
Життєдіяльність Слов'янська під загрозою! Причина – непрофесіоналізм та безвідповідальність керівництва ВЦА
4 листопада 2021
Жителі мирного міста не повинні жити в умовах військової диктатури. Вони заслуговують на нормальне життя у місті, де обрана городянами місцева влада робить все, щоб жителі Слов'янська відчували захист і впевненість у завтрашньому дні!
Україна має бути країною свободи слова, безпечною для роботи журналістів
2 листопада 2021
Заява партії до Міжнародного дня припинення безкарності злочинів проти журналістів
Розслідування одеської трагедії 2 травня має бути нарешті завершено, а винні повинні понести кримінальну відповідальність
29 жовтня 2021
Політична партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вітає заклик спецпредставника Європейського Союзу з прав людини Імона Гілмора до української влади досягти прогресу в розслідуванні подій в Одесі 2 травня 2014 року.
Дякуємо російським морякам за порятунок 20 українців ‒ членів екіпажу контейнеровозу «Люція»
27 жовтня 2021
У вівторок екіпаж російського корабля «Віце-адмірал Кулаков» урятував від піратів 20 українських моряків у Гвінейській затоці Атлантичного океану.
Влада Зеленського перетворила вандалізм та ненависть на національну ідею для України
26 жовтня 2021
Демонтаж копії ордена Вітчизняної війни на військовому меморіалі «Марсове поле» у Львові – це чергова зухвала, демонстративна та показова спроба знищити будь-яку згадку про Велику Вітчизняну війну.
Шабаш націонал-радикалів навколо праху Кузнєцова ‒ за межею совісті та норм моралі
22 жовтня 2021
В Україні триває шабаш націонал-радикалів і профашистських сил, які всіма способами прагнуть знищити пам'ять про подвиг героїв Великої Вітчизняної війни.
Маніпуляції навколо нібито виключення Іллі Киви з ОПЗЖ ‒ це банальна провокація, спрямована на розкол партії
21 жовтня 2021
Сьогодні в інформпросторі України було розпочато чергову брехливу та брудну інформаційну кампанію, спрямовану проти партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ.
×
Приєднатися