Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Повідомлення сміттєвих телеграм-каналів про нібито зв'язок Медведчука з нафтопродуктопроводом є цинічною брехнею, що підтверджено рішенням Верховного Суду України
11 лютого 2021
Низка політиків і ЗМІ поширюють неправдиву інформацію про нібито зв'язок нафтопродуктопроводу «Самара ‒ Західний напрямок» із Віктором Медведчуком.
Віктор Медведчук: Зеленський і його оточення ведуть Україну до національної катастрофи найкоротшим шляхом
9 лютого 2021
Незаконне запровадження санкцій щодо каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK, а також проти громадянина України, народного депутата Тараса Козака є свавіллям влади. Усі спроби обґрунтувати це рішення Законом України «Про санкції» неспроможні.
Тарас Козак: Результати «терористичного» розслідування СБУ – брудна брехня, яку влада Зеленського приховуватиме всіма способами
3 лютого 2021
Влада Зеленського, яка ввела санкції проти трьох українських найрейтинговіших каналів, порушила Конституцію України і українське законодавство, оскільки дія Закону України «Про санкції» на них не поширюється.
Віктор Медведчук: Рейтинг Зеленського стрімко падає не через телеканали, а тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців запитання
3 лютого 2021
Володимир Зеленський ввів санкції проти телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK. Це рішення є абсолютно незаконним, оскільки згідно з частиною другою статті 1 Закону України «Про санкції», вони «можуть застосовуватися з боку України по відношенню до іноземної держави, іноземної юридичної особи, юридичної особи, яка знаходиться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи-нерезидента, іноземців, осіб без громадянства...», а народний депутат Тарас Козак ‒ громадянин України, і телеканали «112 Україна», NewsOne, ZIK є українськими юридичними особами.
Політичний банкрут Зеленський намагається встановити диктатуру, незаконно закриваючи ЗМІ
2 лютого 2021
Указ Президента України Зеленського про припинення діяльності телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, запровадження персональних санкцій проти їхнього власника, члена Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Тараса Козака є актом узурпації влади, відвертої цензури, механізмом установлення диктатури і тиранії в країні, грубим порушенням усіх міжнародних принципів та норм демократії.
Віктор Медведчук: Санкції України щодо Китаю – негативний сигнал інвесторам, який сприяє подальшому бурхливому відпливу капіталу з країни
29 січня 2021
Влада в Україні вже не створює навіть видимості незалежності від зовнішнього управління Сполучених Штатів Америки.
Влада намагається викреслити з пам'яті українців подвиг народу у Великій Вітчизняній війні
29 січня 2021
Влада не полишає спроб нівелювати подвиг Українського народу під час Великої Вітчизняної війни. Кабінет Міністрів схвалив розроблений Мінветеранів проект указу Президента «Про внесення змін до Положення про Державний Протокол та Церемоніал України», вилучивши з програми державного візиту церемонію покладання главами іноземних держав вінка до Могили Невідомого Солдата в Києві.
Влада Зеленського цілеспрямовано знищує свободу слова в Україні
29 січня 2021
Попередження і штраф, накладений Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення на телеканал «112 Україна» під цілком надуманим приводом, – це свідчення того, що влада продовжує війну проти непідконтрольних ЗМІ, прагнучи знищити свободу слова і ліквідувати політичних опонентів.
×
Приєднатися