Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Ми подали до ВР проект закону «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою» для реалізації конституційного принципу «Країною керуєш ти!»
6 березня 2020
Депутати «Опозиційної платформи – За життя» зареєстрували у Верховній Раді проект закону «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою», який покликаний створити механізм ініціювання та проведення таких референдумів.
Ми не дамо перетворити розслідування одеської трагедії на фарс
4 березня 2020
3 березня депутати Одеської обласної ради з ініціативи голови Одеської ОДА Максима Куцого ухвалили рішення зняти з порядку денного питання про встановлення пам'ятника загиблим 2 травня 2014 року.
Віктор Медведчук: Заява Пристайка про відмову відзначати 9 Травня принизлива для всіх, хто шанує пам'ять про Велику Перемогу
4 березня 2020
Слова глави МЗС України Вадима Пристайка про те, що ми не відзначатимемо 9 Травня, не лише принижують ветеранів і тих, хто шанує перемогу над фашизмом, а й підривають авторитет країни на міжнародній арені.
ОБСЄ вимагає від української влади виконання міжнародних стандартів у галузі свободи слова
4 березня 2020
Українська влада, яка руками міністра культури Володимира Бородянського та голови Комітету ВР з питань інформаційної та гуманітарної політики Олександра Ткаченка продавлює прийняття проекту закону «Про медіа», дістала чергового політичного ляпаса.
«Опозиційна платформа ‒ За життя» подала до Ради проект постанови про відзначення Дня Перемоги
3 березня 2020
Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» зареєструвала у Верховній Раді України проект постанови «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941‒1945 років».
Телеканал для неконтрольованих територій ‒ знущання над жителями Донбасу
3 березня 2020
З 1 березня розпочав мовлення канал «Дім», передачі якого не можна подивитися в Інтернеті або через супутникове телебачення.
Відмова відзначати 9 Травня та вшанування нацистів говорять про те, що влада України не зробила висновків
29 лютого 2020
Заява Пристайка про відмову святкувати 9 Травня – це суміш цинізму, ідолопоклонства перед Заходом, русофобської істерії та ура-патріотичної зашореності.
Народ вимагає припинити дискримінацію російської мови, і жодні істерики націоналістів не приховають цієї правди!
29 лютого 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ підтримує запит суспільства на припинення репресій проти російської мови та мов інших національних громад. Громади мають право самі вирішувати, якою мовою вчитися дітям, розмовляти у магазині і спілкуватися з чиновниками.
Русофобія ‒ це рак української влади, що поширюється метастазами насильства та конфліктів
29 лютого 2020
Опитування громадської думки, проведене з 21 до 25 лютого 2020 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), свідчить про те, що держава повинна забезпечувати російськомовним громадянам України право спілкуватися з чиновниками російською мовою по всій території України (37% респондентів) або тільки в тих областях, де населення цього хоче (31%). Тобто сумарно 68% українців.
×
Приєднатися