Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Напад на Андрія Лесика біля суду в Харкові ‒ черговий акт політичного терору проти «Опозиційної платформи ‒ За життя»
21 квітня 2021
Сьогодні у Харкові при повному потуранні, фактично за підтримки поліції та спецслужб націонал-радикали закидали камінням машину Андрія Лесика, керівника міської організації партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» та фракції партії в міськраді Харкова.
Незаконне затримання «Патріотів ‒ За життя» знаменує остаточне перетворення України на поліцейську державу, де перемогли брехня і цинізм
21 квітня 2021
Українська влада організувала чергову провокацію проти організації «Патріоти ‒ За життя». Порушуючи конституційні права громадян ‒ членів цієї громадської організації, спецслужби і поліція без будь-яких пояснень затримали представників «Патріотів ‒ За життя» та доставили їх до райвідділів.
Спроба ліквідації Окружного адмінсуду Києва ‒ ще один злочинний крок Зеленського до узурпації влади
21 квітня 2021
Президент Володимир Зеленський не полишає спроб узурпувати владу, підпорядкувавши собі судову систему країни.
Влада Зеленського провалила боротьбу з пандемією коронавірусу на всіх фронтах
9 квітня 2021
Такий підсумок бравурних і самовпевнених заяв Зеленського та його оточення, злочинної відмови від виробництва вакцини «Супутник V» в Україні, розкрадання коштів коронавірусного фонду і небажання влади дійсно створювати необхідні умови для роботи медиків.
Влада Зеленського влаштувала дешеве шоу, щоб відвернути увагу від своїх провалів
9 квітня 2021
«Маски-шоу» від влади Зеленського тривають. Сьогодні представники прокуратури за силової підтримки МВС, ламаючи паркан і ворота, увірвалися на базу «Козак», яку на підставі договору охороняли 4 працівника охоронного агентства «Шторм», про що силовикам було добре відомо.
«Слуги народу» в місцевих радах вчаться у Зеленського беззаконню, рейдерським захопленням і знищенню ЗМІ
6 квітня 2021
Надихнувшись злочинним прикладом рейдерських захоплень власності та знищення незалежних ЗМІ, який подають Президент України Зеленський і Рада національної безпеки та оборони, представники партії «Слуга народу» в місцевих органах влади особисто здійснюють напади і розправи над журналістами та працівниками ЗМІ.
Відмова від переговорів у Мінську призведе до зриву дипломатичного врегулювання і зруйнує відносини з Білоруссю
6 квітня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ закликає українську владу відмовитися від заяв, що руйнують переговорний процес і знищують відносини з сусідами. Сьогодні головне завдання влади і всіх відповідальних політичних сил – запобігти ескалації конфлікту, відновити стійке перемир'я і знизити напруженість на лінії розмежування.
Спроба заборонити «Партію Шарія» ‒ черговий крок на шляху до встановлення диктатури та узурпації влади
5 квітня 2021
6 квітня 2021 року в Окружному адміністративному суді м. Києва має відбутися судове засідання за позовом Міністерства юстиції України про заборону політичної партії «Партія Шарія».
РНБО Зеленського – інструмент політичних переслідувань і усунення комерційних конкурентів партії влади
4 квітня 2021
2 квітня 2021 року Рада національної безпеки і оборони України під керівництвом Зеленського ввела нові санкції проти українських громадян під надуманими і недоведеними приводами.
×
Приєднатися